Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

ocotka,

ocot je kysly, pretoze je to kyselina octova. Jablcny ocot je tiez kysly, ale vytvara zasadite prostredie, pretoze obsahuje aj vitaminy. Kyslu zlozku rychlo vydychas. Kvasny ocot je kysly a vytvara kysle prostredie.

ocotka

Ja viem, ze je to otazka od veci, ale tu su ludia, ktori vedia kadeco.
Potrebovala by som vediet, ci je ocot zasadity alebo acid.Asi je to jedno, ci jablkovy alebo klasicky? Dik za odpoved a nehnevajte sa, ze davam takutu otazku.

kosa

radca,

ci NAS (lebo je nas vjacero) berie niekto vazne alebo nie JE NEPODSTATNE.

co je podstatne je to ze VYJADRUJEME V RAMCI SLOBODY SLOVA nazor.

a nas nazor je este raz:

RAKOVINA JE BANALNE OCHORENIE.
CLOVEK SA DA Z NEHO VYLIECIT.
ZIT VECNE-ZATIAL TOTO TAJOMSTVO NEPOZNAME.
takze na konci aj tak zomrieme....
na RAKOVINU.

kosa

este raz:

NIKTO TUNAK NETVRDI ZE LEN VITAMIN B17, ci LEN VITAMIN C VYLIECIA RAKOVINU.

ak fajciar berie ''tony'' ci skor gramy vit C, a popritom fajci jak duha ( teda min 20 marsek dene) tak urcite vitamin C ho NESPASI.

co ale spasi cloveka je VJERA, ze sa to da, ale aby cloveka VJERA spasila tak treba nieco aj ROBIT- teda pridat ruku k dielu. a nielen sediet na zadku a cakat na...BOHA, bohajeho.....
boch nic NEPOKAZIL tak ani nic NENAPRAVI.

na vine si je clovek, ajeho CHAMTIVSTVO...

kosa

harmonikar22,

ak tu niekto niekoho zhadzuje tak syto predovsetkym ty.

ak tu niekto napisal negativny nazor na lekarov na SK, TAK TO URCITE BOLO ODOVODNENE ICH NEKOMPETENCIJOU.

Beres ulohu vyvinut kvapky dostal od vlady Madarskej Ludovej Republiky, ktora ho platila; mal pod sebou okolo 50 ludi ktori pracovali na tomto programe.

ze sa nedaju kupit u nas, alebo ze tie ktore sa predavaju teraz su menej ucinne NIE JE CHYBA Joszefa BERESa.

Budeme vsetcia tunak realne mysliaci branit tvoju SLOBODU SLOVA ( tkora sa zavedenim NEPOVINNEHO emailu zacina nepovinne obmedzovat) ale az budes chciet napisat NAZOR tak nech ten nazor hoc aj NEGATIVNY ma predok a zadok.

vdaka ti za pozornost.

alicia

radca, tu píšeš že Kosu netreba brať vážne a v predchádzajucom príspevku mi radíš aby som si prečítala kosove príspevky. No ako sa mi má v hlave rozjasniť, povedz?
Ale nechajme to tak, nechcem aby si sa urazil ty aj kosa. Skôr ma znepokojuje tá prasacia chrípka v Mexiku a už je jeden prípad hlásený aj v Európe, Španielsku. Nestačí že je kríza,ešte aj epidémia môže vzniknúť.

radca

Neviem, co popisa Damian v svojich clankoch. Ja skor pisem, to co viem od uspesnych liecitelov. To, ze Damian nieco prebera od inych a co prebera si musi kontrolovat sam. Kazdopadne ti poviem hned na zaciatku, ze vitaminom B17, ani ciste vitaminom C sa rakovina vyliecit neda, tak ako tu uvadzal. Kazdy rozumny clovek si z toho urobi usudok sam. A co sa tyka Kosu, tak pochybujem,ze by ho niekto mohol brat vazne. On sem proste napise, co ho napadne.

radca

alicia,

co keby si uviedla nejaky dovod, preco by sa surove maso nemalo jest, miesto urazok? Ked ty nechces, nemusis ho jest nikto ti to nenuti. Precitaj si aspon nejake prispevky aj od kosu a mozno sa ti rozjasni. Ako by si chcela pripravovat surove maso? Da sa pokrajat nahrubo a na tenko a to je asi tak vsetko. Co chces nad nim tancovat, alebo co?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk