Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

harmonikar22

Prečital som si vsetky nazory na liecburakoviny apod.a až ma mrazilo ako nechutne dokážu niektorí vševediaci urážať zhadzovaťlekárov a ponúkajú napr Beresovekvapky jeden z liekov ,ktory mal iba rejklamu a poblaznil stovkam ľudí hlavu

kosa

alicija,

ludom tak namiesali v hlavach ze ti prestali pouzivat zdravy rozum.
jeme preto aby sme zili a nezijeme preto aby sme jedli.
zial tieto mudrosti nasich predkov stratili v principe miesto v nasej spolocnosti,...ktoru zu ani nasov nazvat nemozno.

RNG tunak spravne napisal, a ja este raz:
pokial fajcenie sposobuje rakovinu pluc, tak rakvinu traviacej sustavy a vsetkeo dookola musi sposobovat tiez len nejaky faktor ktory sa nam dostane do tela a tam zacne robotit sarapatu.

meso urtice nie je stopercentnym antiliekom. u zdraveho cloveka ci rekonvalescenta urcite obcasna davka ryby ci kuracieho mesa alebo dietneho kralicieho vo vhodne upravenom stolovani je urcite prijemna.

alicia

dobre radca dáš si biftek, ak si zdravý, v poriadku, ale určite by nemal mäso jesť človek chorý na rakovinu.
A tú vetu čo som napísala nižšie,..Konzumovať potraviny v surovom stave (okrem mäsa samozrejme) to napísal damian v článku o rakovine -bádateľ.Preto ma prekvapilo že radíš jesť surové mäso pri rakovine a to ešte okrem tatárskeho bifteka nevieš v akej forme.Alebo nevieš čo píšeš a čítaš,pá...

radca

alicia,

obcas si yajdem na tatarsky biftek. Je to surove hovadzie maso pokrajane na drobne kusky, akoby nastruhane (asi najlepsie svieckova). S cibulou a horcicou. Zavisi od stavu. Ak su problemy so slinivkou, alebo pecienkou a ladvinami, tak sa to nesmie jest. Vtedy je dobra len ta zelenina. Tu, kde zijem, to ponuka kazda druha restauracia. Rozhodne by som to ale nezajedal chlebom. Moj jedalny listok je uplne bezny. akurat sa vyhybam bielej muke a cukrom. To mi skodi.

alicia

radca, tak mi daj dobrý recept na zjedenie surového hovädzieho a teľacieho mäsa, pretože brat po operácii hlavne toto konzumoval. Tiež mi napíš čo konkrétne ty konzumuješ v surovom stave a aký je tvoj denný jedálny lístok, možno sa poučím.

radca

alicia,

asi si to zle pochopila. Trochu mysliaci clovek si kupi kontrolovane maso, aby sa vyhol parazitom. Samozrejme, ze sa nema napchavat tonami suroveho masa. Treba jest aj vela surovej zeleniny. Surove maso obsahuje kvalitne bielkoviny a aminokyseliny, dokonca aj vitamin C a ine vitaminy, ktore varene, alebo inak tepelne upravene maso neobsahuje. Zavisi to aj od stavu a schopnosti travenia. Najhorsi je podla mna cukor. Treba tiez vylucit kavu, alkohol, cokoladu, cukor aj skroby. Toto su vsetko veci, ktore sposobuju uvolnovanie stresovych hormonov. Cukor tiez sutazi s vitaminom C, cize ludia, ktory jedia vela cukru mozu jest Ccka na kvanta a maju honedostatok. Podobne je to aj s B vitaminmi. Napr, ludia, ktori fajcia, piju alkohol, kavu, alebo beru HAK maju stale nedostatok B-vitaminov bez ohladu na to, kolko ich zjedia v doplnkoch.

lanarka

Ahojte , ja som si teraz kupila s manzelom rastlinku steviu . Pestujem a pOuzivam ju uz mesiac . Ako nám lekári povedali manzelovi, ze rakovina sa lubi " napast " cukrom a vtedy sa jej moc dobre v tele dari. Tak som to vymenila uplne za cukor a je to super. Lebo stevia neobsahuje nic co obsahuje cukor a je to omnoho lepsie .

kosa

ja si obcas dam sushi alebo sashimi. kedze to robia japonci tak nemam velky problem z tym ze je to TOXICKE.
je potrebna do toho trosku sojasos a wasabi co je praskova horciva na japonsky styl, vsetky pekne vymiesat, aby to sushi ci sashimi malo tu ''spravnu chut''.

co sa tyka tej logiky tak je jasne ze aj v pripade fajciara treba prestat fajcit nakolko fajcenie sposobuje rakovinu.

u nas(SK+stredna Europa) sa jedava hlavne vyprazene meso plus ostatne ( uvareneho je pomenej). surove meso sa u nas na 99% nekonzumuje ( ktore vsak?..), tak ako sa uz asi nekonzumuju surove vajcia.
ryba ktora sa urobi za 5-7 minut je technicky surova.

ostatne meso tak to urcite nie.
pametam ze moja neboha mama, zvysovala konzum mesa z 0% ( v mladosti pocitame za zaklad co asi konzumovala), tak na 60% ( vcitane roznych vyprazanych karbonatok,reznov, az postandartne varene kurca,kacky,husy, zajace, sem tam nejake kozla-ci koza- a nasla sa ovca-baran i cap,plus parky salamy spekacky rozne slaniny, jaternicky krvavnicky;ak do toho pripocitame konzum mlieka a masla-nie domaceho, a vajec domacich, tak vidime ze to meso ako ho my pozname ( VYSOKO SPRACOVANE) urcite nie je vhodne pre niekoho kto rakovinu uz ma.(tym nenaznacujem ze ak clovek nema tak ma konzumovat meso).

po tom co, bola dijagnostikovana, operovana a naskocila na dijetu tak isla dole z 100kg na 50kg a to za take tri mesiace.Prsia zo 4 je isli dole na 2. Bol to drasticky zasach do organizmu, ale zvladla to a bola som presvedcena ze to zvladne. kazdy sa na mna pozeral a sa cudoval co to trepem (DA SA TO LEN MUSIS VERIT, ROB TO A TO..boli moje uprimne rady zalozene na vyskumoch Dr.Krebsa a jeho Naslednikov a Mucenikov).
zial jej osudnou chybou sa stalo to ze prekrocila hranicu- dala si nepotrebne par ''normalnych hub'' tie jej zacali opetovny proces napadnutia organizmu. kedze nasi belaci nevedelo CO ROBIT ( sa mali opytat Lenina uz pocujem...) tak jasne ze operacija-tri mesiace ale sme vytrvali na tom ze ju neoperovali ale davali jej krv a pokoj doma, hoci navrhovali vypalovanie mocomechura. no a po nej jeden z tych belakov ju evidentne zle zasil-radsej jej poprekrucal creva. Dva mesiace po operaciji sa nemohla v....t.......ako clovek.
a dva mesiace jej hovorili ze...vy mate rakovinu nic sa neda robit.....( naco su potom lekari? nemali by uvolnit miesto tym KTO SU OCHOTNI TO NIECO UROBIT?....) par dni pred smrtou sice nejaky ludomil sa zlutoval a urobil RTX po ktorej nasledovala operacija, A AJ TOALETA, ale v tamtom momente jej organizmus bol uz tak otraveny ze jednoducho nasledovala smrt dosledkom intoksikacije. plus ESTE AJ VTEDY som hovorila otcovi-povec primarovi ze jej ma dat do vyzivu maksimum VIT C.
a co povedal jeden z lekarov? vsetko tam je.

otazka: v akych davkach?? 60mg vit C pre pacienta v akutnom stadiju rakoviny?...

AJ tento pribeh LEN A LEN potvrdzuje, ze rakvovina sa liecit a VYLIECIT DA, len treba mat osetrujuceho doktora kto sa sprava ako DOKTOR PO PRISAHE POMOCT.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk