Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

ojoj, cytotoxicke latky zabijaju rakovinne bunky, tak isto ich odprataju enzymi a biele krvinky, ci v to veris alebo nie.
Samozrejme viera(placebo efekt) je velmi silny prostriedok na aktivaciu tela v obrane, ale nie je jediny.
Rozne latky protirakovinne mozu posilnit telo v boji proti rakovinam, zialbohu chemoterapia telo oslabi, aj ked niektore rakovinne bunky znici. To iste plati na noz a rozne ziarenia.
Takze tam rozdiel zrejme je a velky, co sa prejavuje aj na uspechu liecenia a prezitia dlhodobo.

preco

ale nieeee...asi si ma nespravne pochopil kosa. ja so vsetkym co tu pises suhlasim. vsetko ohladom zdravia, chorob, klekarov a pod. teraz mi o to neide...len ma zaujimalo preco raz pises ako zena a raz ako muz..to je cele:))))

kosa

cicina,
nie je dolezite v akom rode kto z nas pise ( ci my v GB ci Maja v Nemecku, cic).
dolezite je to ze jasne prehlasujeme ( v ramci SLOBODY SLOVA) ze rakovina sa da vyliecit, a ze k tomu treba len ochotu zo strany zdravitnickych pracovnikov, a VIERU zo strany postihnutych. Zo strany zdravotnikov vsak ide o podvojne zaujmy ( chcu pomoct na druhej strane si myslia ze stratia koryto ked ludia nebudu chorovat-TAM NEVIDIS ROZDVOJENU OSOBONOST ? haha), zo strany trpiacich zasak ide o to ze im ista JEDINA strana uz rokyrokuce klame o tom ze NETREBA NIECO ROBIT ZE SA TO SAMO UROBI, a ze na vine je jedna teta z dlhou bradou a dlhymi vlasmi, od ktorej vsetko zalezi.

TAM NEVIDIS ROZDVOJENIE OSOBNOSTI?...
(ze ludia si zafajcia, zeru to bravcove, ci krmia svoje deti cukrom, ale vinu zvaluju na nevieme koho?...pouzivas divny meter, CICINA)..

kosa

dnes som bola v meste pozriet v obchodoch Holland a Barrett ci predavaju caj St Johns Wort.

je potvrdene ze predaj tohto caju zrusili.

bola som pozriet v jednom prestiznom obchode. tam tento caj predavaju ale nie za cenu ludovu teda £1.05, a za cenu £4.99, cize priblizne %400 zisk.

ak uz niekto na tom veceri budete kde bude prednasat dr Jung o jeho prevratnych novinkach, tak sa ho pytajte na jeho nazor na Hypericum Perforatum.

kosa

alicija,
o omylnosti lekarov ci ludi vseobecne ja davno viem, aj som to jasne popisovala-nikto nie je vseveduci-ani vseveduci veduci ( aka boh).
tu ide o to aky maju tito omylni lekari pristup k nam. ak by sme urobili statisticky vyskum tak by asi to bolo fifty-fifty.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk