Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Alicia,

lekarov a ich hodnotenie treba rozlisovat. U nas je to presne naopak. Obvodno, ktori len ludi rozposielaju inam, maju zarucene a mozno aj najvyssie prijmy a napr. chirurgovia, co je naozaj marocna praca maju menej. Ma to aby zdravotnictvo fungovalo staci velmi mala vec a to zrusit povinne zdravotne poistenie. Poistovne by si svojich pacientov a vydavky na nich regulovali velmi lahko. Naliehave pripade by sa riesili napr z povinneho urazoveho poistenia, ktore by bolo nizsie , ako sucasne zdravotne a zarucovalo by,ze sa skutocne pouzije len v pripade potreby (nikto asi nechce utrpiet uraz). V sucasnosti je stav taky, ze zamestnani platia velke obvody a ked ochoreju, tak skoro nic z toho nedostanu a lekari su nespokojmi tiez.

alicia

kosa,tak ako sú omylní(bohužial) lekári na Slovensku, tak sú omylní aj v zahraničí. Záleží od vyspelosti štátu po ekonomickej stránke aké má zdravotníctvo,žiaľ Slovensko je ešte stále chudobné na to aby dokázalo dobre zaplatiť lekárov a mať dostupnú najmodernejšiu prístrojovú techniku.

Neviem aké fakty máš na mysli okolo cigánov, či je to ich chorľavosť, mentalita alebo naša hlúposť že ich živíme. Ja sa prikláňam k tomu poslednému, ale nie sú to len cigáni, ktorých musíme živiť. Pravidlá financovania by sa mali u nás zmeniť aj inde,lebo potom tú hŕstku pracujúcich, ktorá má ufinancovať celý chod štátu budú zaťažovať len vysokými odvodami a vysokou DPH.

kosa

muc,
mas pravo na SLOBODU SLOVA a aj za tvoju slobodu slova bojujeme vsetci cesni.

to ze ty si spekulator dokazuje fakt, ze namiesto aby si napisal priamu poznamku odtahujes pozornost.

toto je jedna z taktik BREJNWOSINKU- vymyvania mozgu.
dalsou taktikou je napriklad to ze lekari NEGATIVNE usmernuju chorych:
napriklad moju maju OPAKOVANE STRASILI : aj tak umriete aj tak vas manzel zostane sam.
zomriet zomrela ( ale teraz uz vieme kvoli komu zomierame a nezijeme VECNE-KVOLI LEKAROM!!), ale zdravotnicky personal namiesto laskaveho slova = nebojte sa pani Pomarancova, u nas budete mat vybornu staroslivost, nas lekar je fantasticky ( vies si predstavit kolkokrat ja ci Damian pocujeme o roznych indoch ako ich chvalia ich vlasni sukmenovci hoci opakom je pravda?...), pouziva ako takticku zbran- PSYCHOZASTRASOVANIE...

nuz, ale dobre vediet...

a vies proti komu tuto zbran pouziva?...
proti IDIOTOM.
Hlavna vec ze nas socijalny system nemusi platit peniaze....hlavna vec ze IDIOTI si platili poistenie po 40 ci 45 rokov poniektori....

kosa

alicija,

informacija je utajovana eventualne zamlcovana.
pozri si prispevok mariaj.

moje pet sesternice si stazuju na nekvalitu lekarov a zubarov.
poznam ludi ktori este za cias TOTALITY cestovali po zahranici, mali kontrakty po x rokov v roznych krajinach -severskych, arabskych, zastupovali nasu krajinu ( v ramci CS) v roznych medzinarodnych organizacijach ( RVHP, OSN, ve Svicarech ). Poznam tychto ludi v byvalych vysokych statnych i stranickych funkcijach, poznam ich deti.
Nikdy som nehovorila ze ti co ziju na SK su idioti, cic.

zial, fakty okolo ciganov nenasvedcuju ze ludia na SK su mudri.

damian

MariaJ, samozrejme, ze mozes. Vitamin B17 v marhulovych jadrach bol kedysy prijimany clovekom z plodov v dostatocnom mnozstve. Pri dnesnej strave ho ma clovek chronicky nedostatok a treba ho zacat prijimat.
Kedze si mala stav, kde bunky nezhubne rastli, dobre je prijimat viac, ako preventivne (preventivne je cca 10-20 jadierok denne podla vahy)

mariaj

Mam velmi zlu skusenost v zdravotnictve.Lekarka/?/ gynekologicka mi zamlcala pri preventivnej prehliadke,ze mam myom,k comu sa mi potom otvorene priznala.Myom narastol taky velky,ze musela von aj maternica.Problem je v tom,ze niekedy rozmyslam,ci to bol len obycajny myom,alebo nieco horsie,lebo vysledky z citologie,ktore mi robili pred operaciou 2 krat / koli zmene lekarky/,neboli k zohnatiu.Prosto ich niet.Po operacii som cakala na vysledok ,ci to bol len myom asi 3 tyzdne,hoci ostatne spolupacientky uz mali.Z nemocnice som odchadzala bez vysledku,co myslim nema byt.Az v ambulancii moja lekarka povedala ,ze myom.Asi niekoho zhanali,kto to napise,ma napadlo.Mne sa ten myom dal nahmatat,pretoze som chuda,a pri dotyku zacal rast.Povedala som to doktorovi pri prijimani na operaciu,on tvrdil,ze to myom nerobi.Chcela som sa este rozmysliet,ci ist na operaciu,lebo som s nim alternativne vselico vyvadzala,a on sa mi zmensil.Avsak na tom zaklade,ze mal nejaku inu vlastnost ako myom,som sa rozhodla pre operaciu.CHCEM SA OPYTAT?CI MOZEM UZIVAT MARHULOVE SEMIENKA AJ KED NEMAM POTVRDENE,ZE MAM RAKOVINU?

/JE TO LEN DOMNIENKA/.PROSTE TAK PREVENTIVNE,CI SA MI Z NICH NEMOZE NIECO STAT.Je to uz 3 roky,zatial nemam ziadne tazkosti

alicia

kosa, netrep, žiadna/ informacija/ o aspiríne na Slovensku nie je utajovaná. Zase si nemysli, že keď ty pracuješ vo V. Británii, že my tu na Slovensku sme idioti, ktorí nevedia a nerozumejú ničomu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk