Pravda o rakovine - VITAMIN B17

saria

Damian, RNG,
objednala som si rastlinu Stevia. Chcem ju pouzivat ako alternativu cukru. Viem, ze sladku steviu mozu aj diabetici ale zaujimalo by ma, ako posobi na rakovinu. Rovnako ako klasicky cukor?

kosa

vo velmi zaujimavom dokumentari ukazali chlapika z Indonezije menom DEDE, ktoremu zacali tak pred 10 rokmi rast po celom tele bradavice, ktore vyustili az do zdrevnatenych casti.
indonezki lekari to vsetko odrezali ( co sa dalo), plus poskytli mu velmi zaujimavy prasok ci skor mast po uziti ktorej tieto dost silne bradavice ODPADLI
zaujimavostov ale bolo vystupenie lekara zo statu Maryland, ktory po vysetreni ponukol chemoterapiju ( jedna davka $800 dolarov, potrebne styry na tyzden)...
najzaujimavejsim faktom ale bolo to ze ten chlapik uz operacju pred 10 rokmi mal, a vysledkom bolo to ze odrezanie bradavic nepomohlo, nakolko problem sa zacal sirit.

Mimi323

Presne ako píše Damian, v telke bol príbeh o žene, ktorá dostala rakovinu (aktivovali sa jej hrčky) po tom, čo ju malá dcéra kopla do prsníka. Mamograf je to isté.

kosa

presne tak.
hovorilo sa o tom ze zivot sa predlzuje.
ano, urcite su sposoby ako napriklad zachranit prasknute slepak co pred 100 rokmi bolo asi nemozne.

faktom ale aj je ze rozne tzv medicinske sposoby zdravie poskodzuju.
napriklad ked zubari sa zacnu vrtat v diere tak je skoro po zube.

damian

Ninka, tie hrcky zeny maju a ak sa neporisia, zeny s nimi mozu zit aj do 100 rokov, bez aktivacie. Co ich zvycajne aktivuje je prave ten mamograf - oziarom a tlakom.

Vlaste cele telo moze byt plne tzv doktorovych skrytych hrciek ale to nezmnamena, ze to toho budeme predsa rypat...

[zruseny12]

RNG a KOSA...som velmi rada,ze reagujete na moj prispevok,ale ja uz mam TETANIU pod kontrolou,len som reagovala na prispevok RNG, KED PISAL,ZE NACO SA VENOVAT TETANII,ked su tu dolezitejsie choroby...ATD.

LUKASJURKO POTREBUJE VEDIET NIECO O TETANII...ON TO CHCEL VEDIET,SICE OD DAMIANA,ALE URCITE AJ VY VIETE TOHO DOST...A PORADITE MU,VIAC HLAV,VIAC ROZUMU...

kosa

mariaa,
niekedy to nemusi byt infekcija, ale nedostatok ktorehoto mineraly sposobujuci tebou popisane pocity a situacije.