Pravda o rakovine - VITAMIN B17

damian

Kaira, aj ked sa tieto stranky tuto nemaju davat, napisem Ti, odkial trebaco najskor kupit aspn marhulove jadierka a diatatu podavat, opatrne, pomaly, po troche, nikdy nie viac aako 5 naraz. Je to na www.marhulove-jadierka.eu

damian

Yxo, veru ze som vycerpany a nielen z tejto temy.

Ginza, knihu mozeme poslat aj na kraj sveta :-)

Radca, veru, vela prace a volneho casu. A kopa penazi za autorske prava, tlac a ine. Ale dielo je dokoncene. Ohladom kyslika, Warburg jasne napisal, ze rakovina sa rozvyja v prostredi chudobnom na kyslik (fermentuju tam plesne)...

Kaira, rak mozgu vyzaduje intenzivnejsiu liecbu silnymy protirakovinvymi substanciami, napr B17 alebo vitamin C vnutrozilovo vo vlmi vysokych davkach. Avsak, mam chlapca (vek menej ako 3 roky, konkretnejsie nepoviem), ktory ma nador v mozgu a nedalo sa mu podavat vnutrozilovy vitamin B17. Melu mu doma rodicia jadierka, davaju mu enzymy, oralny vitamin C (cca 15 GRAMOV), papa LEN nezivocisne jedla a nevarene, pije len vodu z zelene caje. Ma sa omnoho lepsie, ma vela energie, beha a rodicia su z neho unaveni :-) Chlapec mal podla SK doktorov 20 % nadej na vyliecnie aj ak by mu dali chemoterapiu. Jeho mame v CZ doktori povedali, ze s chemoterapiou ma 10 % nadej. (Aj 20 aj 10% je ale klamstvo!). Verim, ze po tom, ako sa onho staraju doma, mu bude dobre. Pri detoch casto staci dostatocny prijem marhulovych jadier a inych latok cez usta, nie je treba vnutrozilovu formu.

Ohladom sody, taliansky doktor Simonchini ma uspech so sodou. POdava sa aj ustne aj vnutrozilovo (5%, 500ml denne u dospelych).

U dietata odporucam aspon oralne ale nie len ako samostatnu liecbu, lebo to nestaci. Musi to byt v kombinacii s horeuvedenym.

RNG

Liecenie B-17 naozaj nepoznam do detailov, lebo bolo uz od osemdesiatych rokov v USA zakazane.
Cez internet sa sice da potichu objednat z Mexika Amygdalin, ale ziadny lekar by sa ho otvorene neodvazil pouzit na pacientoch pre mozne(iste...) prenasledovanie FDA.
Preto sa sustredim skor na povolene prostriedky, hlavne potravinove doplnky klinicky ucinne na rozne rakoviny.
A je ich na stastie hromada.

kaira

dobry vecer-vsetkym velmi pekne dakujem,robim mozne aj nemozne veci,ale je to velmi zakerny nepriatel a nikdy neviem ako to bude zajtra.dnes sa mi to zda fajn a o den je to biedne.vyskusali sme vela veci ale chytam sa kazdej pomoci a rady.sme na to sami,lekari krcia plecami a mam velmi silny pocit ze sa cuduju ze je este tu,velatych co sme sa s nimi zoznamili uz tu nie su, a boli to aj uplne tkz.lahke onko.ochorenia.bambulecka dakujem za podporu

bambulecka

Kaira,

odporucala by som Ti obratit sa(aj) na Damiana,cim skor tym lepsie.
Samozrejme, ze tym nechcem povedat ,ze Rng niecomu nerozumie,ide hlavne o liecbu vit.B 17 ,myslim,ze v tom je Damian dobry.Hlavne neprastavaj bojovat!!! A este nieco dolezite: precitaj si clanky na -odkaz odstránený-