Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

Znovu sa blíži "deň narcisov" znám deň výberom peňazí na onkológiu. Minulý rok ma zarazila skutočnosť keď o dva týždne po " dni narcisov" ma pristavili znovu dobrovoľní vyberači a žiadali odo mňa príspevok na detskú onkológiu. Spýtala som sa prečo vyberajú na detskú onkológiu keď sa pred dvomi týždňami vyberalo. Veď tie peniaze by sa mali snáď prerozdeliť. Povedali mi že oni sú iná organizácia. Preto mám pochybnosti kam tie peniaze vôbec idú.

radca

Na kazdeho posobia lieky inac.Dvaja ludia mozu brat ten isty liek a vysledok moze byt rozny.Jedn moze mat trochu viac upchate cievy,alebo lymfaticku sustavu a liek sa nedostane tam,kam ma.Toto plati obzvlast pre fajciarov.

kosa

len taka perlicka:

z ropy ako zakladnej suroviny vedia urobit vsetko : oblecenie, bytove doplnky, lieky.....

takze vazeny RNG, podcenovali by sme ze nevedia.

nespravaju sa podla zakona svine.

kosa

RNG,
co sa tyka STJW tak Vas ubezpecujem ze o kvalitach a skutocnych vlastnostiach tejto zazracnej rasliny VEDIA. dokazom toho je aj to ze tunak vo velkej britanii prestali predavat v sieti Holland and Barnet caj z tejto rastliny.

tato rastlina ma evidentne protirakovinove posobenie.

alicia

silviia tie nanotechnológie by spĺňali len úlohu akýchsi nosičov,dopravcov,ktoré by preniesli účinné látky proti rakovine do chorých buniek. Otázna je ich škodlivosť, ako písal RNG. Nanotechnológie sa zatiaľ nevyužívajú v praxi na liečenie ľudí.Ale v budúcnosti, ktovie....Aj keď nám príroda dáva veľa protirakovinových liekov, aj keď zmenou životosprávy sa dá veľa urobiť, nie vždy sa podarí nad rakovinou zvíťaziť.

silviia

k tym nanotechnologiam, ak by boli na rakovinu tak ucinne,ako sa pise, tak si myslim, ze by to nemuselo byt spatne, lebo ak uz clovek nema inu sancu, ostala by mu nadej-nanotechnologia-ktora by ho dostala z najhorsieho a neumrel by, no a potom by sa mohol venovat odmorovaniu tela, samozrejme zdrava zivotosprava k tomu, ale ked uz nevladze a melie z posledneho-tak preco nie nanotechnologia?ak zaberie,bola by to fajn metoda. rozhodne lepsia a hlavne ucinnejsia nez rozne ine chemo radio terapie

yxo

kosa no nestacím sa čudovat,ty tu vypisuješ ako by si mala patent na rozum,alebo lepsie povedane na rakovinu.Vieš čo bolo už na planete preskumané a čo nie.Bola si v dažďových amazonských pralesoch,či co?Ja tiež si rad prečítam nové poznatky z vedy a techniky aj keď to nemusí byt užitočné pre ľudí.Čo myslís,co váži na svete viacej,všetok hmyz alebo všetky veľké zvieratá?

Mimi323

Pred chvíľou bola v teleráne baba, čo vlastní v BA kozmetický salón a predstavovala nový prístroj, ktorým sa ničia vrásky, no a ten bol na princípe rádioterapie. Omieľala dookola, že je to bezbolestné, ale bez problémov vravela že je to radiosvetlo (alebo čo).