Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

kosa, podla oficialnej spravy rozbory rastlin, ktore su dosial zname z amazonskych dazdovych pralesov sa urobili z menej, nez 40% znamych rastlin.To ale neznamena, ze sa vsetky zlozky z nich vyskusali na rozne ucely zdravotnictva .
Takze tvrdenie, ze tam je este pred nami stale hromada novych neocakavanych latok a ucinnosti, viac nez je doteraz zname je aspon podla tejto statistiky zrejme.
Na ilustraciu, v Europe vyborne znama bylina St Johns Wort, este aj po desiatkach rokov dochadzaju na to, ze ni hypericin je ta klucova latka v nej, ale kombinacia hypericinu a hyperforinu.
Takze cim dalej ideme, tym viac zistujeme, ako vlastne s prirodnych latok malo pozname.
A miesto toho, aby sa vyskum zameral a dal tazke miliardy na tieto ucely, ide len za komercne vyhodnymi patentovanymi lastkami, tj latkami, kde vynalezca musi dokazat, ze latka predtym neexistovala a on ju vytvoril, za co dostane patent, co je odmena,ze moze len on vylucne vyrabat a predavat tuto latku, tj nema ziadnu konkurenciu a moze si urcit lubovolne vysoke ceny, co vsetci plne vyuzivaju. Pritom tieto latky su casto schvalovane ludmi, ktorych materialny zaujem je na schvaleni aj ked zistia skodlive postranne ucinky(to som povedal velmi diplomaticky, vsak?)

kosa

RNG,
v tomto s Vami nesuhlasime.
NEMALA cast toho co sa nachadza na planete UZ BOLA PRESKUMANA.
ano, ostalo este DOST. preto napriklad su zakazy dovozu a prevozu z kontinentov roznych raslin.

ak by nam totizto z nejakej krajiny doviezli nieco co sa da celorocne pestovat v kvetinaci v obycajnom dvojizbaku, a k tomuto nieco este aj LIECI RAKOVINU....neviem neviem.
suhlasim ale ze este je dost roboty aspon na dalsich 50 rokov.

kosa

pod tzv. nanotechnologijami a tzv genetickym vyskumom sa skryva snaha o priamu kontrolu dlhovekosti ludi.
podla najnovsich zdrojov im ide o schemu podla ktorej ludia budu pracovat do 68 roku a umierat okolo 70 rocni.
na SK napriklad cela vlada ma v zadku ze cast SK je v podstate uz pomarancova...
NEVZDELANCI A HLUPACI su lahsie manipulovatelni ako vzdelani, a okrem toho su aj zdrojom super financii.

prikladom su ti ktori si myslia ze rakovina sa neda vyliecit, alebo ze CRT su jedine sposoby nicenia rakoviny.
trpiacemu zaplati poistovna CRT, kamarati vo firmach zarobia na CRT, trpiaci sa namiesto 80 rokov nedozije ani 70, statny rozpocet sa zachranil....
smutny fakt.

kosa

alicija,
nepochybne ze tzv''NANOTECHNOLOGIJE''znie pre nasich NEVZDELANYCH KOPANICIAROV ( ci dokonca VZDELANYCH DIPLOMAROV) povzbudivo, ale i v tomto pripade sa nejedna o NIC NOVEHO ale len o staru uz rokmi skusanu technologiou genetickeho manipulovania buniek. toto je NEBEZPECNA ZBRAN v rukach potencijalne mentalne retardovanych jedincov.

kosa

smutiacamatka,

zial mama sa ''NAVRATILA'' na cestu hriesnice kazdodenej.
to vyustilo v zhorseni sa stavu prave po konzumaciji rakovinotvornej substancie, s prispienim lekarov to islo dole az to skoncilo na dvoch metroch...

kosa

smutiacamatka,
mozem Ta ubezpecit, ze aj moja mama bola v podobnom istom stadiu ako tvoje dieta, kedy si ho v podstate (nevediacky)nechala zomriet.
vediac o rakovine viac ako poniektori lekari na SK, som vzdy tlacila na to ze sa nesmu vzdat a musia ako spieva STATUS QUO....again again again again....(teda doma).
toto sa nasim NEVERIACIM ( pardon ''katolicky zreligizovanym'' v rodine nepozdavalo - ved sa v principe vzpierali ''voli bozej''...ale majuc este stipku zdraveho rozumu, predsa len sa dali na dlhu drahu. A mozem ta ubezpecit, ze ani po 8 mesiacoch ako lekari predpovedali nezomrela. Ba naopak, situacija sa zmenila tak, ze ked sme dostali po viac ako roku nastevu z Americky ( lekara pracujuceho tiez nahodou v tomto ''rakovinotvornom priemysle'')tak potvrdila:''..vies ze ak by si mi nepovedala ze ma rakovinu tak neviem...'''

RNG

Podla sprav z roznych zdrojov, velka vacsina prirodnych latok nie je vobec znama a teda nemozu byt preskumane.
Z hladiska rastlin je zatial uvedene vyse 3000, co maju pouzitie pri rakovinach a pri tom klasicka onkologia o nich nechce ani pocut. A to pozname z prirody este len velmi malo, lebo vyskum sa sustredi tam, kde sa daju zarobit velke peniaze, tj v neprirodzenych patentovanych chemikaliach a patentovanych metodach.
Tam idu aj medickym priemyslom kupene informacne zdroje(noviny, televizia).

RNG

Nejak mi to tam vynechalo:
Zatial geneticky manipulovane materialy okrem vyhod priniesli aj velke problemy, o ktorych sa vseobecne nechce hovorit, hoci napr v Europe sa intenzivne brania voci geneticky manipulovanym polnohospodarskym plodinam,(GMO), a maju 100% pravdu, lebo sa zacinaju objavovat(uz sa im to nedari dost zatusovat) velke problemy s nimi spojene, vzhladom ku zdraviu, k moznym polnohospodarskym pohromam a zamoreniu,. co niektore z nich mozu sposobit pri nezodpovednych genetickych manipulaciach.

RNG

alicia, ja som cital uz hromadu clankov, kde nanocastice prestupujuce cez kozu a sliznice poskodili/zamorili telo.
Zalezi len o zlozeni tych nanocastic a ako sa k nim telo sprava.
Momentalne je v "mode" hovorit o genetike a nanocasticiach ako riesenie na vsetko, lebo su to do buducnosti obrovske zdroje financii, ak sa im na to ludi podari nahovorit. Vynachadzju sa same patentovane neprirodzene sposoby a materialy, za ktore sa da pytat cokolvek, ved ich nikto okrem vynalezcov nesmie predavat a vyrabat.
Zatial geneticky m

A samozrejme existujuce latky v prirode, ucinne, bez skodlivych nasledkov a lacne- o to sa priemysel zdravotnictva nezaujima, to nie je ekonomicky vyhodne. Ba dokonca naopak, spravy o tom sa snazi zatusovat a platia za negativne reklamy proti "spinavej konkurencii" medickymi autoritami neschvalenych prirodnych neskodnych latok, ktore jednotlivi lekari vyskumnici s uspechom pouzivaju.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk