Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Problem je casto aj v lekaroch, ktori namiesto vety "Nic som nenasiel a neviem , co vam je", pouziva vetu "Ste zdravy". Ziadny lekar nepozna zdravotny stav lepsie, ako sam clovek, ktory za nim pride. "Subjektivne" priznaky su ovela dolezitejsie, ako "Objektivny" nalez. Tomu rozumie len maloktory doktor.

kosa

smutiacamatka,

moja mama napriklad (nasledkom operacije)nemohla na toaletu dva mesiace ( cim nastala toxifikacija tela). bieloplastnici odmietali RTG brusnej dutiny, lebo....MATE RAKOVINU AJ TAK VAM NIC NEPOMOZE...apod.
az sa jeden omilostil a spametal, nechal urobit RTG a doslova okamzite ju operovali(bolo jasne ze nasledkom operacije a zablokovania criev ich priechodnost bola zastavena). Po dvoch mesiacoch netoaletovania mama mala toaletu, teda creva sa spriechodnili. zial bolo to tiez dva dni pred smrtou. toxicita tela bola nad unosnost.

kosa

smutiacamatka,

nieco podobneho sa stava napriklad zo zubom. je pokazeny, ale dlho nic, organizmus sa prisposobuje, a naraz sa cela bolest dostane do nervu kedy jedine co pomoze je vybranie zuba, resp nervu.

damian

Smutiacamatka, to je velmi smutne a je mi to luto. Neviem si predstavit Tvoju bolest.

Tiez tazko je vysvetlit, preco bola choroba taka agresivna a rychla.

smutiacamatka

teraz som nasla tento forum a som sokovana ako malo viem o rakovine.Nikdy som sa o nu ani nezaujimala az teraz ked som si pochovala dieta.Nemala ziadne tazkosti jeden den ju zacalo boliet brucho a o mesiac bola mrtva.Nerozumiem tomu ako to je mozne ze nemala ziadne bolesti iba posledne 2dni pred smrtou. Vysvetlite mi to.

damian

Najviac šokujúce sú závery, ktoré uvádzajú, že: “Celkový prínos liečebnej a adjuvantnej cytotoxickej chemoterapie na 5-ročnom prežití dospelých s rakovinou je 2,3% v Austrálii a 2,1% v USA.” Nech vám ani na um nezíde, žeby na Slovensku mohlo byť to percento vyššie. Sedliacky povedané, chemoterapie prispievajú k 5-ročnému prežitiu v priemere nie viac, ako troma percentami.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk