Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Kosa,

preco tu zapratavas fora nrzmyslami?To,ze veci suvisia vie asi kazdy.Daj si ty len rucnik na hlavu a chod klabosit s babkami na lavicku pred barak.

kosa

a prispevok dole jasne naznacuje ze sa urcite refleksy mozu menit ( podmienene na nepodmienene a viceversa).
aj takymto sposobom clovek narusa naturalne chody prirody.

na svoju skodu.

kosa

luna,
no mozu sa zmenit a sa aj menia.

vid spravanie sa japoncov - este pred 20 rokmi mali skoro na 100% svoju stravu.
vplyvom multinacionalov sa im toto tak zmenilo ze napriklad su nuteni jest mlieko len z toho dovodu ze na svete sa produkuje (nezmyselne) prilis vela mlieka.
mlieko sa dodava aj do roznych jedal (praskovych).

luna

Mira ja to tu len citam, ale pochopila som to, no niekto sa tu potrebuje hrat na inteligentneho, no bohuzial je to iba hra :-D
Presne tak, modely spravania, riesenia problemov, stravovania, aj obliekania sa prenasaju do dalsieho (pozemskeho :-))zivota potomkov.

mira

Pre interpunkciu :
že sa stravovacie návyky dedia, som napísala asi ja. Myslím, že každému, okrem teba, bolo jasné, že je to myslené obrazne, t.j. stravovacie návyky si nesieme zo svojej pôvodnej rodiny. Obľúbime si stravu, ktorú nám podávala naša matka.
Mala som tam napísať úvodzovky, nabudúce ich nezabudnem.
pa

[zruseny12]

perlicka,aj to je dobre,ze ides zo zvedavosti,raz mozno ju budes potrebovat aj vazne/jasne,ze ti to neprajem,ale aspon uz budes vediet,ze nieco take existuje/

ked som bola po 1x,bol so mnou aj druh,on mal ok krv,tak nemusel ist na kontrolu,/tiez sile,len koli mne,ako na preventivku som ho objednala/a ja som mala ist...lebo nemala som ju ok...

ja moc nerada tu o nej pisem,lebo niekto si tu mysli,ze som nejala dilerka na to,ale musim ju stale spomenut,ked mi velmi pomohla...
ja idem uz po 3x ked mi do toho nic nepride...

kosa

radca,
vitamin B17 je specificky problem,

pravda o rakovine - RAKOVINA sama o sebe je sirokospektralny problem. ludia ktori nemaju o tom ponatie ( ako napriklad ty) si mylia rakovinu z nejakym specifickym problemom.

[zruseny12]

ALICIA,
no ja dufam,ze sa s toho dostanem...len asi to potrva dlhsie,ako normalne bezne liecenie,a ako pises musim si davat pozor,co jem...
no uvidime,co bude...ja sa uz tak nestressujem,lebo viem,ze ked budem chciet vediet v akom stave mam napr.KRV,tak si zajdem na kvapku krvi,som pod kontrolou lekarov,lebo bez toho clovek nemoze byt,no a hlavne,ze sa prislo na KOREN VECI...
PRECO MI TAK BOLO ATD.lebo toto je velmi dolezite pre cloveka...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk