Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

[zruseny12]

RADCA,
NIE NEBOL TO HELIKOBAKTER,/ktory my sposobil,toto vsetko-on uz bol nasledok toho vsetkeho/ale to,ze som alergicka na ml.bielkovinu KAZEIN,a som nevedela,jedla som roky qanta mlieka a mliecnych vyrobkov,a to mi spustilo prave toto vsetko v tehotenstve ako som uz pisala predtym...
HELIKOBAKTERA,A VSETKY TRAVIACE PROBLEM.ktore VOBEC NEMUSELI BYT,KEBY SA HNED NA ZACIATKU ZISTILA TA ALERGIA NA KAZEIN...

a ta sa zistila este len v r.2008 tusim v septembri...
a ja som bola tehotna r.1996...tak si zober kolko rokov som sama sebe skodila tymi mliecnymi vecami.../a chodila som po lekaroch,ale oni ma odbijali...posobila som na nich ako hypochonder.../
...a snazila som sa ich jest,co najviac,ked mi povedali,ze mi chyba VAPNIK a mam jest vela mliecneho...
tak na to som nastvana,ze mi neurobili nejake vysetrenie,ked som povedala,ze mi trpnu prsty,len tak od brucha trepli,ze mam malo vapnika a mam jest vela mliecnych veci.../no a inu moznost som nemala,lebo krv si sama neodoberiem aby som zistila,co mi je,ale bola som aj u HOMEOPATA,tiez nic moc,tak som len patrala,citala...co mi je,co mi pomoze...nakoniec som nasla,ale to uz bolo asi r.2007 MIKROSKOPICKE VYSETR.ZIVEJ KVAPKY KRVI,ale ja som uz mala tak zhuntovane telo,plno diag.a aj tak na mna niektory lekari pozerali ako na hypoch./A ZAUJIMAVE,ZE KED M BRALI KRV,STALE HOVORILI,ZE PODLA KRVI SOM ZDRAVA AKO REPA,A TO MA NAJVIAC UBIJALO,JA SOM LEDVA STALA NA NOHACH A ONI,ZE SOM ZDRAVA AKO REPA-A CO REPA NEHNIJE :0)))/a ta KVAPKA KRVI,mozem napisat MY ZACHRANILA ZIVOT, a odvtedy som zacala sa citit LEPSIE atd.no teraz mam uz lekarov,na ktorych nedam dopustit.../
ale asi nevyjdeme na jednu cestu,lebo to je zlozite vysvetlovanie...
nechame toho,ale vazim si toho,ze reagujeS na moje prispevky...
dakujem

radca

No niekedy som prekvapeny,ze clovek ,ktoru si neprecita ani nadpis fora a napise.kazdu volovinu,co ho v danej chvily napadne si nepripada ani trochu trapne,ked mu to vsetci otvorne napisu.Somrad Kosa,ze te nepoznam nazivo a dufam,ze to tak aj ostane.

kosa

yxo,

ten chlapik sa vola Ron, ma 73 rokov, po prvykrat za 30 rokov mohol umyt riad, a potriedit si farebne ponozky podla farby. oslepol nasledkom ''retinitis pigmentosa''.

Operaciu robili v Moorfields Eye Hospital,kde sa specializuju prave na ochorenia a poranenia oci.
cely tento zazrak spociva v tom ze implantuju miniprijimace na ocnej bulve,plus postihnuty ma okuliare s minikamerou ktora snima okolie a signaluje ces miniprijimac dalej k ocnemu nervu.
vsetko je v programe ARGUS II Technology.

..:-))

Vcelku zaujimava diskusia, ale musim tu podotknut, že len na tejto stranke je zopar neznalostí, ktoré kosa napísal, takže si dovolím vysvetlit ako to je napr. s reflexami..s nepodmienenými sa clovek a ostatné cicavce rodia..typický je napr. sací reflex..tie podmiené získavame, resp. si ich osvovujeme počas života..čiže NIKDY sa z podmieneého reflexu nemôže stať podmieneý

A ďalej..to kto tu na tomto fore vymyslel, že sa dedí štýl stravovania ? To čo tu pišete za nezmysly ? Ako sa dá štýl stravovania, alebo života,obliekania alebo hocičoho iného dediť ? To je hluposť na n-tu.

K tomu, co sa tu pise o rakovine atd. sa ani vyjadrovat nebudem...len verim, že sa citatelia tohto fora nepoučia na vlastných chybách a pri čítaní vúčšiny týchto príspevkov používajú bielu aj sivú mozgovú hmotu a nerobia zo seba teliatka, ktoré idú za najväčším volom

kosa

aby aj sudruh Kralik nebol len ospinovany ( vzhladom na jeho pokus o ''reformu''..., tak zavadzam ZAJACOVU axiomu:
( na zaklade jeho pokusu o zuboch - o tankoch :))) :

LEN RAKOVINOVY ORGANIZMUS PRODUKUJE RAKOVINU.
ZDRAVY ORGANIZMUS NEPRODUKUJE RAKOVINU.

yxo

no kosa a možno viem aj ja viac ale nechcem,chcem si len pokecať.A či ty nevieš že aj královskí šašovia vedeli viac?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk