Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

vsetky traviace problemy sa daju prakticky vyriesit dodanim kyselin, enzumov, vlaknin a probiotik.
Dyspepsia je kvasenie a hnitie v zaludku pre nedostatokmkyselin ktore by tieto bakterie znicili.
Kedze sa pri kvaseni vytvaraju plyny a peny, normalne zavreta zachlopka na zaludku je prinutena sa nasilne pod tlakom plynov otvorit a obsah zaludka vysplechne do pazeraka a tam sposobuje palenie.
Lekari potlacaju symptom palenia neutralizovanim kyselin a nie pridatim, aby sa bakterialna a hnilobna cinnost zastavila a jedlo stravilo.
To vedie k nedostacnemu natraveniu potravin, zlej absorbcii a zamoreniu criev roznymi v zaludku rozmnozenymi skodlivumi kulturami, ktore vytlacia uzitocne probiotika.
Tak sa vyrabaju permanentni pacienti, lebo oslabenie travenia vedie k hromade zdravotnych problemov.

[zruseny12]

kosa...
dakujem ti velmi pekne za radu,ale to je len zhrnuto do jednej diagnozi,ja mam inak okrem toho este ine vysledky z Gastrofibroskopie...
ale budem rada,ak napise aj DAMIAN...
zaver patologa:
...CHRONICKA AKTIVNA SUPERFICIALNA GASTRITIDA
...FEVEOLARNA DYSPLAZIA MIERNY STUPEN
...FOKALNE INTENSTINALNA METAPLAZIA
A MALA SOM AJ HELIKOBAKTERA,/na kontrole som nebola-zatial,tak neviem ci je este pritomny/

nerada takto opisujem z papierov,lebo najlespie ked to clovek vidi osobne...

[zruseny12]

RADCA,tak urcite tym trpi dost ludi,pri dnesnom stresse atd.len nie kazdy ma stastie nakoniec prist na koren veci...
ja osobne uz mam toto po tych rokov zistene,ze preco sa vsetko toto dialo...,po velmi zlych a trpkych skusenostiach.len najviac ma trapi

DYSPLAZIA MIERNEHO STUPNA...,ale to musim konzultovat zo svojim lekarom,toto tu ja nevyriesim...

ale,ked sa s toho dostanem,len doplnkami a nie ziadnym chirurg.zakrokom,tak potom mozem povedat,ze som VYHRALA A NA DOPLNKY NEDAM DOPUSTIT...

MAM STANOVENU DIAG.K30
DYSPEPSIA
nechce sa mi zasa vsetko rozpisovat,ale urcite nie vsetci maju takuto diagnozu,len sa blizia niektory k nej,lebo pri dnesnom stresse a tych potravinach,sa ani necudujem...

kosa

vo vcerajsej tlaci uverejnili prispevok o tom ze uskutocnili eksperimentalnu operaciu pri ktorej 73 rocnemu vsadili umele oko z minikamerou umoznujucou mi po 40 rokoch rozoznavat aj farby...

kosa

radca,
nemozeme pouzivat strategiu zakerneho utoku, v tomto pripade je to fakt ze liecenie vsetkych ochoreni je mozne na zaklade ORTODOKSNEJ MEDICINY ( my pouzivame slovo otrodoksny vo vyzname tom starom, alternativna je zasa pouzivanie roznych chemii, zatial co ludia to chapu naopak)zatial co uzka skupinka na tom sakramentsky zaraba ( 800% ci 1000% zisku?...)
zatial co mame taku situaciu ze v Londyne si ''par'' africanov robi srandu zo systemu tym ze pouzivaju dve identity, robia a zaroven beru statnu podporu....

RNG

radca, moje zdroje su lekarske periodika, ktore si uz dlhe roky predplavam(17 rokov +, momentalne odoberam 8 roznych od svetovych kapacit v alternativnej medicine, ktori maju svoje vlastne kliniky a hromadu lekarov v nich, co liecia pouzivanim prirodnych produktov.
Ake su tvoje zdroje? Internet?

Oxidacia vitaminu C produkuje dehydroaskorbicku kyselinu, ktora je velmi slabo kysla. To si mozes najstr v hociktorej ucebnici organickej chemie.
Teda ked nejaku vobec vlastnis....

damian

Mima, myomy zavisia velmi na hormonoch, hlavne na estrogene a jeho prevahe v tele zeny. Po prechode sa hormony menia a moze dojst k vymyznutiu myomov.

Mnohym zenam myomy vymyznu do par mesiacov po kompletnej uprave zivotospravy, hlavne stravy, ako pise kosa. Sice pise ostro, ale pravdivo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk