Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

mira

S imunitou po očkovaní to nie je také 100 % ako sa nám lekári snažia nahovoriť. Ako perličku môžem spomenúť, že napr. Dr. Gordon T. Stewart na univerzite Glasgow hovorí, že sa čierny kašeľ objavuje u z 30 % u vakcinovyných pacientov.
Štúdie preukazujú že napr. u očkovania proti ružienke v dospelosti stratilo imunitu mnoho žien, očkovaných v detstve. Pritom nebezpečenstvo ružienky nie je u detí, ale len u tehotných žien - dospelých. Tieto ženy stratili imunitu práve v najnebezpečnejšom období.
Takých príkladov je veľa.

perlička

mira s tyockovanim plati aj naopak. desiatky rokov sa deti ockoju a vstko je vacsinou OK a ked mamicka si neda svoje dieta zaockovat, tak podpisuje o tom doklad, ze je to jej rozhodnutie. no a ktora matka chce mat na svedomi mozne zavazne ochorenia dietata? a ockovanie? boli sme ockovani pocas totality aj my vsetci bez rozdielu a sme tu... saa by som nechcela mat na svedomi ochorenie dietata, ktore sa desiatky rokov u nas nevyskytlo a tym padom ani s jeho liecbou lekari nemaju skusenosti. takze s tym ockovanim to az take jednoduche nie je, ako by sa to na prvy pohlad zdalo. s tym samozrejme nie som striktne za ockovanie, ale treba zvazit a j ozne nasledky nechranenia dietata.

mira

Obyčajní ľudia to vidia a cítia, že lekári nedokážu vyliečiť, len potláčajú príznaky. A vedia,že choroba zostáva a jedného dňa sa i tak prevalí.

Preto je rakovina takým strašiakom.
I preto, že nevedomosť vedie k strachu.

Za totality nám vtĺkali do hláv, že každú maličkosť ným vylieči lekár a že to nie je naša vec starať sa lekárom do ich práce. Že my tomu nemôžeme rozumieť.
Tento spôsob zmýšľania je na Slovensku silne zakorenený. Vidno to na tom, aký strach majú mamičky z odmietnutia očkovania. Radšej nechajú vystaviť svoje dieťa stresu a riziku, než by lekárovi povedali nie.

[zruseny12]

ALICIA,je to normalne s toho dovodu,ze nie kazdy ma zaujem o zdravotne veci atd..kazdy sme na nieco ine...
poznala som jednu,co stale vyhlasovala,ze k lekarov.nepojde,lebo by jej nieco nasiel,a bola by este viac chora...ale stale bedakala,ako ju vsetko boli...
pekny den

[zruseny12]

Mira,s tymi zubami mas cistu pravdu,len cistenie urcite nezastavi kaz zuba...
ja kym som neochorela,mala som krasne zuby,akonahle som ochorela,to co som tu uz pisala,tratila som vit.a miner.koli traveniu,normalne sa mi zo zubov ulomovalo,ako keby boli len nalepene...a strasne sa mi kazili,dasna mi krvacali,ani cistenie mi nepomohlo,a zubara som navstevovala kazde 2tyzdne,stale mal,co robit...
dokonca som si dala,vymenit aj plombu tmavu-amalg.za KERAMICKU...
chcela som urobit tak vsetky zuby plomb.ale, ze vraj sa to nema,ked je raz zub plomb.ho narusat.
...odkedy,beriem doplnky atd.aj zuby sa uz dali trochu do hromady,ale uz nikdy ich nebudem mat take pekne ako niekedy...
starsne zalezi,ako je celkovi stav cloveka,podla toho tiez clovek hned zisti,ci mu nieco nechyba,a to plati aj na kvalitu vlasov a nechtov,pleti atd.
sak ja ti to pisat nebudem,ty sa v tom dobre vyznas...

dokonca,raz si pisala,ze stav tenkeho creva sa pozna podla dolnej pery,a mas pravdu...mozem ti to len potvrdit,ze je to tak...

[zruseny12]

RADCA...dakujem ti velmi pekne za reagovanie,ja uz mam pozistovano,co asi my je a dufam,ze je to konecne.mam zle travenie.../a preto mi chybaju vit. a miner./creva mi nevstrebavaju ziviny...

ALICIA,ano mas pravdu,nie kazdy sa zaujima o zdravie,to je normalne,ale ked sa niekto zaujima,tak by mali aj byt lekari ustretovejsi...

mira

Yxo, moje zuby sa tiež tvorili v totalite. Vtedy všade viseli plagáty "Jedzte syry, sú zdravé!" i v bytovke, kde sme bývali. Pred cukrom nevaroval nikto nikoho a mamičky dávali deťom cukríky, keď ich včas ráno za tmy uponáhľané vliekli do jaslí a do škôlok, aby neplakali....
To čo sa vtedy nevytvorilo, už nedorastie. Ja si zuby udržujem v stave, aký mám, už dlho, ale to, čo je zaplombované, už nevylepším.

Čisté zuby sa nekazia, to je polopravda. Zub je vyživovaný krvou zvnútra. A keď je krv s nižším pH a vyšším obsahom cukru, to zubná pasta a kefka nenapraví. Preto sa kazia zuby i pod plombou, i tým, ktorí si ich čistia, ale nesprávne sa stravujú.

radca

kosa,

rozmyslam, ze preco Paulin nevyliecil zopar infarktov a rakovin Vitaminom C a nezarobil si tak na dalsi vyskum.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk