Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

lady sa lamu, v poslednom case v USA lekari prestali "bojovat" proti doplnkom a nielenze ich sami beru, ale odporucaju pacientom(aby ich predpisali, tak daleko to este nedoslo)
Health Care Professionals Are Using Supplements.

Washington- More than three-quarters of U.S. Physicians (79 percent) and nurses (82 percent) recommend dietary supplements to their patients, and a similar number - 72 percent of physicians and 89 percent of nurses - personally use dietary supplements regularly, occasionally or seasonally, according to new findings from the Life. . . supplemented Healthcare Professionals (HCP) Impact Study, supported by the Council for Responsible Nutrition (CRNusa.org).

ethel

kosa,ty ma vážne uvádzaš do rozpakov tými tvojimi vyjadreniami v ženskom rode.To aby som sa vážne zamyslela či ti mám veriť po tom čo ťa poznám trochu inak:-))

ethel

....moja gyn. ma napríklad poslala na mamo a doktorka,ktorá tam robila mi povedala,že mamo zbytočne urobí,že stačí sono.Takže nie všetci lekári sú blbí:-)

radca

kosa,

vstrebavaniu vitaminu B6 brani aj vacsina liekov na predpis aj bez predpisu a aj vyfukove plyny z aut a cigaretovy dym.Z liekov su to antikoncepcia, antidepresiva, ibuprofeny...

kosa

ninak 255,

tiez mu povec ze vobec nie si nadsena z Darwina a jeho teorie ROZVOJA a ze aj tak zomries ci skor alebo neskor tak naco tam chodit.

kosa

yxo,

je jednoznacne ze nevymyslame koleso alebo neobjavujeme ameriku.
koleso vymysleli ameriku objavili.

nehrame sa na tych ktori pod pretextom ROBENIA VELKEJ PRACE CI MEDICINY ci ktovie coho....objavuju ameriku a vymyslaju koleso.

kosa

yxo,

mam taku skusenost. na navsteve v Niederlandoch mi hovori jeden farmar ze mali tam navstevu v 1974 roku z CSSR. Bola to delegacija plna delegatov snoriacich po tom co mozno okukat.
nuz a okukali. to co mali na zapade pre 50 - 100 krav ci svin tak urobili na vyhode ( europy) pre 500 - 1000 svin.
vies ze napriklad este v NDR boli fabriky na produkciju mlieka kde mali po 2000 krav?...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk