Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

ethel

Kosa aj teba zdravím...trošksom sa zlakla,keď si v dvoch po sebe idúcich príspevkoch hovoril v ženskom rode:-)
Dúfam,že zúbok je už zdravý.A ako vlastne ochorel z tolkej zdravej stravy?
(zase som protivná?):-))

ethel

Pozdravujem...
Po dlhej dobe som sem nakukla ako si tu nažívate a hneď som dostala chuť zareagovať na niektoré príspevky:-)
Zareagujem aspoň na jedno:podla práv pacientov má pacient právo byť informovaný o svojej diagnóze(výsledkoch vyšetrení,..)Na to chcem povedať len tolko-je to aj chyba pacienta,že sa neinformuje,neopýta na detaily ochorenia.Lekár nemá odkial vedieť,že nerozumieme niektorým veciam z oblasti zdravotníctva,že máme záujem vedieť výsledky,....Stretla som sa aj s tým,že pacienta to nezaujímalo.
Po pôrode sa berú kontrolné odbery krvi a lekár ak zbadá nejaké nedostatky mal by hneď nasadiť adekvátnu liečbu-v prípade Marii jej mali odporučiť stravu bohatú na železo,prípadne nasadiť železo v tabletkovej forme.Je pravda,že po pôrode môže dôjsť k anémii.Chyba mohla nastať aj v zlom stravovaní pred pôrodom a po ňom,prípadne samotným pôrodom-krvácanie.To že si nemala anémiu pri prvom pôrode ešte neznamená,že ju nemusíš mať po druhom pôrode.Samozrejme chyba niekde nastala,aj po pôrode ti obvoďák alebo tvoj gynekológ mal odobrať kontrolne krv a zistiť to......
...tolko k tomu....

kosa

myslim ze chutovo su vsetky na urovni.

ja mam rad jonagold, oblubujem koksi,

neprilis mi chutia tie z americky.

su aj take velke ''bramley''vylucne na varenie pecenie. su tiez vyborne.

radca

GM potraviny by mali hned zakazat.Na znicenie zdravia uplne stacia tie vyslachtene normalne.Ti,co to robia su uplni blazni.

Ked ste spomenuli jablka,tak mne najviac chutia Grany Smith.

rencaa

aaaaaale. robia pokroky :D
na istom druhu krabicoveho mlieka som si vsimla napis: upozornenie pre alergikov: vyrobok obsahuje mlieko!!!
skvele, nie? :)))

[zruseny12]

Mira,dakujem,aj ty sa drz...
ja viem ,ze mlieko je jed,a este ked je clovek na neho alergicky,mne na to prisli minuleho roku 2008 asi pred necelymi 7mesiacmi,a dcera ma 13rokov,tak si zober kolko rokov som sama sebe skodila na /a to som jedla qanta mliecnych vyrobkov/zaludok,creva/sak aj podla toho mam teraz traviace probl.a 10-11diagnoz/...som alergicka na mliecnu bielkov.kazein...sak uz som tu vela krat pisala...
...ich povinnost bola,hned zistovat preco mi trpnu prsty,lebo len tak sa nic nedeje,a kord ked clovek bol zdravi...no,ale co uz,mam to za sebou,len treba o tom hovorit,aby sa poucili aj iny...
asi,to tak malo byt,ale je to velmi kruta skusenost,ktora mi znicila ZDRAVIE...

mira

Maria, drž sa, je dobré, že rozmýšľaš o svojom zdraví sama, ty sa njlepšie poznáš. Lekári väčšinou nevedia, čo s ľuďmi urobia lieky, ktoré im predpisujú a často skúšajú:"Keď vám nepomohol tento, skúsime iný." Nemajú ich vyskúšané na sebe a nevedia sa vcítiť do kože pacienta.

Mlieko a mliečne výrobky, hlavne vo vysokých dávkach, ako sa teraz konzumujú, spôsobuje amémiu. Neobsahuje žiadne železo, obsahuje cukor laktózu, ktorý moc nesladí, ale demineralizuje. Okrem toho obsahuje nevhodné nasýtené tuky, ktoré bránia v aktivite hemoglobínu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk