Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

[zruseny12]

a este jedna vec...POVINNOST LEKARA BY MALA BYT,ABY PACIENTA INFORMOVALI O VSETKOM,NIE LEN O TOM O COM ONI CHCU...

PODLA MNA BY SA TO MALO ROBIT TAK,ZE LEKAR BY MAL NAPISAT DO KARTY VSETKO ZROZUMITELNE,ABY TOMU CHAPAL AJ PACIENT,PACIENT BY SI TO MAL PRECITAT A PODPISAT,CI S TYM SUHLASI...
A NIE ONI SI PISU DO KARTY ,CO CHCU A PACIENTOM HOVORIA,TIEZ CO CHCU...

VED,JE TO NASE ZDRAVIE A ZIJEME LEN RAZ...

[zruseny12]

Mira,presne tak,aj ja mam taky nazor...u mna skor islo o zanedbanie,stacilo mi povedat po porode,ze mam zlu krv a ja by som to bola zvladla stravou atd.tak ako ked mi sestricka povedala v tehotenstve,ked mi trpli prsty-ze mam jest vela jogurtov a mlieka koli vapniku....tak som jedla...
a to bola velka chyba...okrem trpnutia prstov som nemala ziadne problemi,pracovala som ako zdrava a az vela,na zahrade,malovali sme cely dom atd.prestavovala som nabytok...no vela veci som robila/mala som este 7rocneho syna/ a nikdy som nebola unavena,ani nic ma nebolelo...porod tiez prebehol bez komplikacii/doma/...po 3dnoch ma prepustili,zo slovami...ZVLADNETE TO DOMA?ked mohli povedat toto,
...to im bolo tak tazko povedat,v akom stave mam krv,ved to je dolezite,nie len pre matku,ale aj pre dieta,lebo treba ho kojit...

jasne,ze dcera aj bola ANEMICKA TIEZ... decka lekarka,zo zaciatku si myslela,ze sa o nu zle staram,ze prestala priberat,a ked zobrala krv,ani nemala ako,ked bola malicka,ale nejak jej zobrali z prstu...no a zmenila nazor...ked videla,ze je anemicka.

asi tolko,/hoci som nechcela uz o tom pisat/ asi,zalezi do akych ruk sa clovek dostane,ja som sa uz poucila a nenechavam vsetko len na lekarov,robim pre seba aj ja nieco...
...zelam pekny den

mira

Maria, máš pravdu, tehotenstvo nie je choroba a pri vyváženej strave ho žena zvládne v poho bez vzniku anémie.

Kosa, černoško papá veľa kamennej soli, čipsov, suchých a pečených jedál. To spôsobuje predčasné šedivenie. Vedie to i k náchylnosti na stres, doktori to odôvodňujú stresom alebo starobou, pravá príčina je v sťahu spôsobenom soľou.

Opýtačka - zaujímavý novotvar, pobavil ma.

kosa

nesuhlasim s nazorom Igora Bukovskeho re: vit C.

odkedy mam zvyseny prijem vit C, tak vyskyt infekcii hornych dychacich ciest u mna isiel dole na 99%.
samozrejme je to komplexny pristup, tak ako pri starani sa o zdravie kazdy vzdelany clovek rozumie ze to tak je.

ak si dam totizto pet gramov vit C. a nasledne sa postavim do -20 stupnoveho mrazu na dve hodiny, tak urcite ma tych pet gramov vitaminu C neochrani pred podmrazenim a samozrejmymi nasledkami z toho.

kosa

RNG, suhlasim.
v byvalej CSSR eksistovalo niekolko ustavov zaoberajucich sa slachtenim.
co sa tyka ale polnoprodukcie z tzv. zapadu, tak tam nie som 100% na strane toho ze nepouzivaju ostre metody zmeny ovocia a zeleniny.

RNG

kosa, jablka sa zatial slachtia len vyberom , nie genetickou modifikaciou.
Jonagold ma sice ovela menej semien, ale obcas ich ma zopar.
Nebezpecne geneticke modifikacie su hlavne vtedy, ked krizia geny uplne odlisnych rastlin, pripadne bakterii a virusov na rastliny.
Slachtenie odjakziva existovalo a nie je najlepsi napad ludstva. lebo sa vyber konal nie podla biologickych hodnot, ale podla chuti, vynosu, velkosti a trvanlivosti v poslednom case.Tj ine hodnoty sa nesledovali a casto sa narusili.Dnes uz starocia zijeme s takymito potravinami, a casom sa to rapidne zhorsuje, ako nachadzaju nove metody na menenie prirody.

kosa

a este som kupila sedem jablka ( fajta JONAGOLD), super velkost kvalita tiez napohlad, otvorim zacnem jest...nemaju zrnka..
nuz, GENETICKY MODIFIKOVAE....

(hej tam u teba Damian v tom modraci(

kosa

dnes som objavila vautobuse cestov na Southall jedneho cernoseka.
tak vidim ze ma SIVE VLASKY. tak sa opytam jeho veduceho ci sa mozes cernoseka opytat opytacku:
tak cernosek sa narodil uz tunak v londyne, je miestnu stravu,ma desat rokov a na hore uz sivejuce vlasy...
co teda moze u toho mladeho cernoseka sposobit sivenie vlasov...

[zruseny12]

MUC,tak prepac,namiesto NIC VYNIMOCNE...som napisala NORMALNE...

...tak,ale ANI NIC VYNIMOCNE,to moc nezneje dobre...

aj tak,ja som nechcela rozoberat tu seba,len som chcela reagovat na prispevok JURAJA,aby videl,ze takych je viac,ktory mali taky problem,a niekedy to nie je len podla toho kde clovek lezi,ci v SKALICI ATD.ale stale zalezi s akymi lekarmi-ludmi sa stretne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk