Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

Obsahy roznych druhov semien su rozne, tiez zalezi velmi od odrod.
Ceresne a visne maju pomerne velmi horke semienka, skoro ako horke mandle.
Aj z broskyn a sliek su poriadne horke.
Hrozno je najviac modifikovane(slachtene) takze tam len niekolko druhov ma este stale horke semienka.

borko

jaj... takze aj hrozno obsahuje B17, samozrejme, ak obsahuje zrnka :). Toto forum citam od zaciatku... Ale na toto som zatial nenarazil... :) A v akej koncentracii ho (B17) asi obsahuje? Asi menej ako v marhulovych, jablkovyh jadierkach, horkych mandliach, co? P.s. z hrozna dost naduva... :D:D:D

kosa

borko,
pokial sa da pakuj do seba semienka a kolko sa da.

VSEMOCNE KONCERNY uz su asi tak v 2/3 v produkcii geneticky modifikovaneho ovocia a zeleniny, takze si teraz neraz vsimnes ze napriklad hrozno je bez B17 obsahujucich zrnok (je potrvrdeny pripad zeny v Juznej Afrike ktora majuc rakovinu a malu nadej na prezitie, vyliecila sa prave jedenim zrnok z hrozna), jablka a ine ovocie uz uspesne modifikovali a produkcia sa uz rozbehla v Afrike a Juznej Amerike.

Preto aj polnoprodukcia na starom kokotente sa minimalizuje respektive zastavuje.
Hlupaci beru dotacie neuvedumujuc si ze vrazdia produkciu potravin...

RNG

borko,,horke mandle nedostanes as tak bezne.
Horke semienka z mandli mozno skor dostat.
V Turecku a Grecku maju horke semienka z visni.Pouzivajuich do pecenia.
Inac B-17 sa zahrievanim nici, tj jeho vazba kyanidov sa stava viac skodlivou

lukas jurko

damian,,,,nic jej nepovedali,,len ze su to nejake hlboke jazvy na mozgu(povodne tvrdili ze su to nadory),,nebola nikdy operovana,, nasli sme lekara v bratislave ten to vysetruje teraz ale ten povedal ze to moze byt zdurena cieva a ze nadory to nebudu ze mame byt kludny. tak sa uvidi ze co...

[zruseny12]

LUKAS,tiez mam zle skusenosti zo skalickou nemocnicou,mna poslali domov,ked sa mi narodila dcera/doma/tam som len lezala na porodnici,a nepovedali mi,ze mam zlu krv.Len sa ma opytali,ci doma vsetko zvladnem...teraz uz viem,preco sa ma na to pytali.Ale ani slovkom mi nenaznacili,ze mam zlu krv.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.