Pravda o rakovine - VITAMIN B17

damian

Avdar, chripka, ako iste vies, je virus, nie len nejaka bakterialna infekcia. Pri virusoch su potrebne velmi vysoke davky a najlepsie IM alebo IV. Nielenze si neuzival IM/IV, ale z toho, ako pises, som si isty, ze si neuzival ani dostatocne vysoke oralne davky. Niet sa teda comu divit, ak Ti vit C na chripku nepomohol.

acdar

RNG,

pisal si o konzervantoch , ako o chemikaliach, tak som ta len chcel upozornit na to, ze aj vitaminy z tabletiek su chemikalie a aj cistena kuchynska sol.

Ivka 1

RNG tak s tym neslachtenym aloe plne s Tebou suhlasim. Co sa tyka lekarenskeho,tak to je len prefiltrovana cista tekutina, pochybneho povodu.

RNG

Ivka 1, ja neviem, co sa na Slovensku v lekarnach predava,iste nic super kvalitne, ale samotna filtracia este neznici ani mineralne zlozenie, ani komplexne sacharidy, ani to malicko enzymov, ktore tam je a musi sa znicit, inac by bolo aloe gel nestabilne(enzymi kazia=rozkladaju polysacharidy)
Freeze dried(susene za mrazu) je jedine aloe vera okrem cerstvo vyskrabaneho, ktore ma este nejake enzymi.
Inac Aloe Barbadiensis Miller nie je jedine uzitocne aloe, ale len bezne pestovany druh. Aj ine maju rozne cenne latky, niektore aj lepsie ako Aloe Barbadiensis. Ale na trhu su velmi zriedkave, lebo su v porovnani s Aloe Barbadiensis podstatne mensie a gel z nich je ovela drahsi.

Este stale najkvalitnejsie nie su pestovane, ale divoko rastuce odrody na nepolnohospodarskej pode. Slachtenim sa obvykle straca cast uzitocnych latok, zialbohu, ako aj pri inych polnohospodarsky pestovanych a slachtenych rastlinach.

Ivka 1

RNG ja pod pravym aloe myslim aloe barbadensis miller a take,ktore nie je zbavene duziny . Je odstranena len supka listu,ktora ma prehanavy ucinok. Ostatne je za studena zastabilizovane a naplnene do bandasiek.Takze nedochadza k zniceniu vyzivnych latok a ani vitaminov. To sa ozaj s lekarenskym neda porovnat.

RNG

acdar,,aj sol je konzervant, a predsa ju potrebujeme k zivotu, aj rozne octy su konzervanty a tiez ich telo rozne zuzitkuje.
Aj cukor jer konzervant, preto sa lekvare a zavareniny nakladaju s cukrom atd.
Konzervant nie je nevyhnutne len chemikalia, ale moze byt aj zivina potrebna pre telo.

RNG

Ivka, neexistuje prave a lave aloe!
Filtracia zbavi aloe gel len velkych vlakninovych ciastociek, zachovava ale vacsinu vodorozpustnych sacharidov, teda aj arabinogalaktan, ktory je zodpovedny za hojive vlastnosti a posilnovanie bunecnych stien proti prieniku mikrobov a poskodeniu enzymami z rakovinnych buniek.
Neviem, ci to tu mam spomenut,lebo to moze ludi popliest, ale su nielen uzitocne enzymi, ale aj skodlive, ktore napadaju kolagenove struktury a tym umoznuju sirenie sa rakovin. Tieto enzymi su produkovane prave rakovinnymi bunkami.
Steny buniek so zabudovan7ymi arabinogalaktanmi a galaktozou su ovela odolnejsie , preto dlhsie pouzivane aloe vera ma tak dobre vlastnosti na imunitu, antiviralne a celkove hojive.

Znicene aloe vera je vysokotepelne zahrievane, kde sa komplexne sacharidy znicia a zmenia na jednoduche cukry.
Susene aloe vera za nizkych teplot si zachovava este stale znacnu cast hojivosti, hoci cerstvy gel je najucinnejsi. Kvalitne su aj nezahrievane, stabilizovane alebo setrne konzervovane(strieborne iony, vitamin C pripadne niektore potravinarske konzervanty).
Pasterizacia znici komplexne sacharidy, dokonca aj nizkotepelna je velmi niciaca kvalitu.
Kvalitne aloe vera je nepravdepodobne predavane lekarnami, lebo tie maju zaujem na predavani liekov, nie ich konkurencie.

Ivka 1

Kaciatko to aloe je tusim z lekarne, vsak?
Tak to sa s pravym aloe neda ani porovnat,to mas pravdu. Je to len cista prefiltrovana stava, tak to naozaj nema ziadny ucinok.