Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

redakcia zdravie.sk uviedla clanok ohladom akne a cokolady.

toto by trebalo uviest na spravnu mieru a to tak, ako uz pisal aj Damian, ze ide hlavne o mnozstvo cukrov ktore deti jedia.
ved dnesna cokolada je nic ine ako 80% necokoladovych prisad( pocinajuc cukrom samo), konciac umelymi aromami..

pametate si este poctivu sovietsku cokoladu?

kosa

lukas jurko,
v minulosti ak osetrujuci lekar nevedel tak poslal trpiacich pacientov do nemocnice kde sa traja-styria lekari zisli a konzultovali o co sa jedna a aka liecba pomoze.
v tomto pripade by asi trebalo najst este nejakeho lekara v inom meste.

pokial sa toto deje ako opisujes tak z vedomostami NIEKTORYCH lekarov na SK je to tragedia.

moja babka mala takuto situaciju ( este v 1925 roku) lekari ju poslali na konzultacne vysetrenie.
skoncilo sa to operaciou zlcniku v Bratislave.

Babka si toto velice pochvalovala, naucili ju tam ako sa spravne stravovat ( uz v 1925 roku!!- to boli asi vplyvy ze Svycar),no a dozila sa peknych 97 rokov.

lukas jurko

all ,,pocujte pikosku zo skalickej nemocnice,,priatelkinej sestre povedali ze ma stri nadori v hlave,,, potom zmenili ze mozno ze cisty,,dnes sa zhodli,,ze to su nejake hlboke jazvy na mozgu,vrcholom bolo ze jej predpisali tabletky a povedali ze o dva mesiace na kontrolu,,,vtip je vtom ze jej dali tabletky od tlaku, tlak ma ukazkovy,, ked sme po konzultacii tam zavolali,, ich reakcia bola>JEEZIS NECH TO NEBERE SME SA POMYLILI

kosa

clanok je prikladom toho ze sa nielen redaktori istych infomedii mozu stat prispievatelmi, ale aj ich citatelia,.

myslim ze je to dobry priklad aj pre oblast politiky. mame nemalo volicov ktori maju LEPSIE POLITICKE UVEDOMENIE ako vsetkych 150 politikov dokopy.

kosa

je chvalyhodne ze redakcia zdravie.sk prebrala clanok uvedeny na stranke badatel.sk
co sa tyka vitaminu C.

konecne sa nepravda zacina napravat.

alicia

lukas, no hlavne Skalica nemá dobrú povesť. Tie ložiská nemusia znamenať nádor, napíš potom.

silviia bolo to v PRAVDE - 27.2.2009, iba krátky článok.
Tiež tam bolo o hypertenzii, podarilo sa nájsť gény vysokého krvného tlaku, pretože hypertenzia je dedičná.

silviia

alicia, zaujimalo by ma v akych novinach si citala ten clanok: Neviem či ste o tom počuli, ale francúzskym vedcom sa údajne podarilo vytvoriť molekulárnu návnadu, ktorá vedie rakovinové bunky k samodeštrukcii. Zrejme by to mohlo nahradiť chemoterapiu a rádioterapiu( tou sa aj tak rakovinové bunky v oblasti nádoru nezničia, ale ničia sa zdravé bunky), bola by to ďalšia nádej pre chorých.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk