Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

radca,
ano.
na temu vitaminu C urobil Doktor L PAULING obrovsky kus prace ( vyskumov). ked ziadal dalsie peniaze na dalsie vyskumy, tak musel umiestnit inzerat v novinach kde ziadal o prispevky, nakolko oficialne miesta rusili az zrusili jeho badget.

ale treba mu podakovat, nakolko zapatentoval pripravok ktory omezuje nahlu srcovu prihodu, v podstate prevencia proti infarktu.

radca

Frontman,

lekari neliecia,pretoze ich liekmi sa neda liecit.Vynimkou su len chirurgovia a ATB,Vsetko ostatne sa da vyliecit len spravnou dietou s doplnkami.

RNG

ja si davam do caju kazdodenne(vypijem asi 1.5 litra roznych cajov, ako zeleny, jiaogulan, ovocne, zihlavovy....) lyzicku (4-5 gramov) cistej kyseliny askorbovej, sladim si to niekolkymi kvapkami stevie, pripadne pridam nesladene koncentraty,, napr z ciernych ribezli alebo Goji, cucoriedok, granatovych jablk a pod.
Toto robim uz dlhe roky.

frontmanx

akurat na sebe skusam vysoke davky vitaminu C, kedze na mna cosi lezie

(mam len zmes kyseliny askorbovej a askorbatu vapenateho, neviem v akom pomere )

musim povedat, ze po postupnom uziti 3000 mg sa moj stav od rana dost zlepsil

frontmanx

tento pristup je bezny
lekari casto postupuju takto:
"nieco vam predpisem a uvidime"

po nejakom case:

"hm, nezabralo, asi vam to nesadlo, skusime nieco ine"

co to je za pristup?
keby sa takto robili projekty v nasej firme, tak davno skrachujeme

silviia

alicia, kde si o tom citala, ci kde to bolo. a co pisali este, na ake typy a stadia a ci maju uz vysledky,teda ci sa liecba aj uplatnuje v praxi alebo to mozno zas az o 10 rokov?

silviia

RNG, no a to s tou kys. askorbovou si ako myslel. teda ako vysoke davky mozu skodit? ja beriem bezne denne 2 krat 1000mg tabletu-teda 2000mg denne kys. askorbovej, lebo inu som nezohnala odkedy nemaju v tvojom byvalom obchode eter C. tak beriem uz par mesiacov kys. askorbovu. je teda tie 2 g na den vela v tej forme?

silviia

RNG, dobry hematolog pri anemii automaticky vysetri aj ac. folicum+B12, nielen zelezo-teda aspon mne :) a teda uzivam kys. listovu, nie zelezo.
ale mas pravdu, obycajne ani serovo nevysetria anilen zelezo a pri anemii rovno predpisu tablety zeleza, bez zistenia priciny. iba po kontrole aj o mesiac ak sa stav neupravi-patraju dalej. teda nie hned. tak uz to u nas zvacsa chodi :(