Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

jardo23

ahoj damian, nevies mi poradit nejaky prirodn produkt, nejake caje, alebo nejaku zeleninu, alebo nej.vitaminy alebo tabletky na pecen? mam totiz zvysene hodnoty. AST 3.5 a ALT 2.2..dakujem

bambulecka

Kosa,len tak ma napadlo ci ti mozem tykat alebo ti mam hovorit ujo :) P.S sranda musi byt,aj ked je zivot casto na zaplakanie.

damian

Takto to roky praktizuju na klinikach v UK, USA, Viedni a inde. Teda, samotny vit C vnutrozilovo v dostatocne vysokych davkach JE PROTIRAKOVINOVY.

damian

To musim namietat. Lebo,

Do hladiny 400mg vit C na 100ml krvi nevykazuje vit C protinadorovu aktivitu. Akonahle sa dosiahne hladina 400mg/100ml, vit C sa stava cytotoxickou latkou pre nadorovu bunku. Tato hladina sa da dosiahnut vnutrozilovymi davkami viac ako 75 gramov denne, pcas minimum 2 tyzdnov.

kosa

silvia,
si trosku pozadu.
Hoci sme tu vela napisali(RNG,Damian a aj team kosa) o nepochybne velmi pozitivnom a chvalyhodnom vklade L PAULINGa, NEBOL to Pauling ktory myslienku vitaminu C rozvinul.Ta bola znama uz na konci 18st v anglickom vojnovom namornictve. nas clovek to praktikoval kapustov. L Pauling po ziskani Nobelovych cien, nestracajuc charakter ako-tako presadzoval propagaciju vit C.

bambulecka

Ahoj Kosa ,zdravim ta ,mozem sa opytat kolko mas rokov?(mozno to je blba otazka,ale to ma len tak teraz napadlo)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk