Pravda o rakovine - VITAMIN B17

milan44

diky moc RNG, a existuje nieco podobne co by sa dalo zohnat aj na slovensku alebo len tak v lekarni? diky za odpoved

RNG

milan 44, zialbohu ja som z toho vonku.
Klikni na stranku -odkaz odstránený-
ja si to tiez odtial objednavam pre vlastnu spotrebu.

milan44

dobry den, viem ze moj prispevok nesuvisi s temou ale chcel by som skusit pripravok betain hcl a neviem ako si ho mozem u pana rng objednat, dakujem velmi pekne

ing.hanka orgovánová

Hlavnou príčinou vzniku rakoviny je narušená acidobázická rovnováha a upchatý linfatický systém, kedy dochádza ku kvasiacemu procesu cukru v bunkách a nie ku spalovaciemu procesu.Jedinou cestou je vyrovnat kyslost v tele, začat čistít a doplnit bielkovinovú základňu /posilnenie imunity a zrýchlenie transportu odpadových látok z tela./ Rakovina je zanesenie tela odpadmi. Nedá sa to liečiť, len vyčistiť. Rada pomôžem. www.bunkovavyziva.sk osobný kontakt nutný. 0905 346 475 Hanka

kosa

proces kvasenia kapusty zabera cas.
pocas kvasenia treba neustale zbierat tekutinu co sa produkuje ako produkt kvasenia.
ano vyskytuju sa zmienene bakterie ale to sa deje uz na jar a predchadza sa tomu zbieranim tekutiny.
stari slovaci pouzivali BOCKY na kvasenie kapusty, zakryli to drevom a pritazili kamenom.
technologia aj dnes dostupna a hlavne UCINNA.

RNG

elly, prirodne kvasena kapusta ma v sebe nahodne sa nachadzajuce kvasne a hnilobne kultury. Takze moze byt plna toxinov, co sa casto prejavuje hnackou, ked sa napijes kapustnej stavy.
Spravne kvasena kapusta je vyborne umyta a dosadene su do nej vysoke davky spravnych kultur(probiotik), ktore vytlacia parazitne kultury.

elly

No ja by som si nebola az taka ista. Zastancovia surovej stravy vylucuju aj kvasenu kapustu. Citala som knihu jedneho nemeckeho pana, no zial zabudla som jeho meno, on prave pisal a odsudzoval kvasenu kapustu, no nepamatam si presne ze preco....

RNG

na velke rakovinne nadory nestaci len strava zialbohu, treba zvysit znacne pocet biele krvinky(betaglukany) a zaroven pouzit velke davky citotoxickych potravinovych doplnkov(graviola, lapacho ,B-17, vilcacora/Samento, artemisinin...).
Mnohe ine doplnky su tiez pomocne ako rybacie oleje, velke davky vitaminov C(20-30 gramov, selen(400 mcg)), collostrum(10-20 gramov), CQ-10(600 mg), alfa lipoicka kyselina(600 mg), I3C(Indonal), DIM, IP6, calcium D glucarate a silne antioxidanty, ako vyrazok zo zeleneho caju a inych listov(polyfenoly) vytazok zo semien hrozna a inych semien(anto a proantokyanidy), elagicka kyselina a alagitaniny a podobne