Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

ebotko,

nemozes hovorit ze ste skusili vsetko.

moja skusenost hovori ze napriek snaham a ochote moja mama predsa len NEROBILA VSETKO.

ebotko

Tak, my sme skusili uplne všetko, maminka papka B17, VELA VITAMINOV, STRAVUJE SA TAK AKO BY SA MALA.....bez cukru, veľa zeleniny, ani mäso...proste obmedzilo sa všetko čo podporuje rakovinové bunky, no nič....nádory rastu, maminka ma rakovinu vulvy....a začali sme s chemoterapiou..nasadila sa kombinovaná na báze cisplatiny...ak by mal niekto touto chemoterapiou nejaké skúsenosti dajte prosím vás vedieť....ebotko@yahoo.com, ďakujem moc...

radca

Alicia,

to, ze niekto je surovu, alebo varenu stravu a ma zvyseny vyskyt rakoviny, este neznamena, ze to suvisi. Musela by existovat studia v ktorej by dve velke skupiny ludi zili uplne rovnako a lisili sa len jedenim varenej/surovej stravy. A ten roydiel vo vyskyte rakoviny by musel byt "vyznamny". Japonci mozu pit sake, alebo kopu dalsich veci, ktore tu rakovinu mozu sposobit.

RNG

Francuzska cibulova polievka sa sklada zo silneho hovadzieho vyvaru s v nom varenej nakrajanej cibuli. Na vrch sa obvykle da hrianka, posype sa husto syrom a zapecie , az sa syr roztopi.
Robi sa to v individualnych hlinennych miskach, takze kazda je jedno servirovanie polievky.

kosa

jardo,
ja oblubujem fracncusku cibulovu polievku. ma zvlasny chut a na SK nie je bezna.
oblubujem aj letne ovocove polievky ( jahodova boruvkova apod.)

kosa

jardo,
preto sa robia salaty ( Krajicek naspieval taku drzu salatovu pesnicku), alebo kapusta sa u nas efektivne nakladala na zimu, a bola perfektnym zdrojom hlavne vitaminu C.
Po nastupe GSS a NGSS ( 1948 a 1989) boli vsetky tieto zdrave a zdraviu prospesne postupy zlikvidovane respektive znacne narusene.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.