Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

kosa,

mas absolvovanu nejaku vysoku skolu na SK, alebo v zahranici, ze tomu tak rozumies? V tomto suhlasim s veverickou.
Pustat vselijake hlasky do sveta dokaze kazdy. Ja ti poviem, ze medzi vysokymi skolami neni velky rozdiel. Rozdiel je medzi ich ziakmi. Dneska mozes chodit aj na tu najposlednejsiu skolu, ak mas pristup k dobrym kniham a internetu, co ma dneska skoro kazdy, tak rozdiel zmizne.

vevericka

no hodnotenie skol je trocha divne..neda hodnotit cela fakulta ako celok...kazda katedra je ina, kazda to inak zvlada a kazda dostava inak granty, na niektore je naval lebo robia fakt super vyskum, a su si schopni ziskat peniaze a niektore su rady, ked sa im prihlasi 1-2 studenti..lenze ked sa to vypriemeruje nie je z toho v celkovom hodnoteni nic..

vevericka

no hodnotenie skol je trocha divne..neda hodnotit cela fakulta ako celok...kazda katedra je ina, kazda to inak zvlada a kazda dostava inak granty, na niektore je naval lebo robia fakt super vyskum, a su si schopny ziskat peniaze a niektore su rady, ked sa im prihlasi 1-2 studenti..lenze ked sa to vypriemeruje nie je z toho v celkovom hodnoteni nic..

kosa

vevericka,
asi tak. nasi od bornici sa snazia objavit uz objavene.
Kazdy kto ma zaujem na odbornom raste by sa mal co najskor dostat za hranice.
Ako uvedene, mame na SK dobre skoly napriklad SVST( teda aspon do 1990 roku mala dobre meno), ale povetsinou SK odborne skolstvo zaspalo dobu ( nie nasou vinov).

vevericka

hm..ty si autor badatela??pravdupovediac ta stranka je o nicom..bez urazky, kde mas seriozne zdroje literatury, alebo vlastne testy a vyskum???na zaklade coho mas podlozene tvrdenia, ze to je tak ako to ty tvrdis??par linkov na podobne stranky nic neriesi, odvolavanie sa na lekara, ktory je ASI momentalne zavrety tiez nie je nic moc..okrem toho tento clanok nejako suvisi s kmenovymi bunkami??? a ked uz.. testujes kazde zviera v prirode ked vies, ze trpia ovela menej infekciami, chorobami ako my??priroda je boj kto z koho, selekcia niekde musi byt, ci uz vo forme mutacii alebo infekcii, je to jednucha rovnica..neviem, ze to niekto nevie pochopit, ze ked sa vytvori vakcina, automaticky sa dane patogeny zacnu branit a zacnu mutovat..aj ked sa clovek nebude ockovat a sam si vytvori imunitu, tento boj bude pokracovat, patogen si zasa najde cestu ,ako prekabatit imunitu hostitela, ci tam bude nejake ockovanie, ATB alebo nie, alebo dokaz svoje tvrdenia, chod z pohodlia domova do jaskyne, lov si zvierata, jedz ich surove maso, pi vodu z potoka a ziv sa korienkami, ako dlho ti to vydrzi a ci budes zdravy ako rybka ..hm???;)

damian

Lukas, nemam ponatia, kedy budem na SK. Nemam tam co robit, je mi do placu, ked som tam. B komplex poslem ak dorazi z USA.

B vitaminy nesposobuju ani nevyvolavaju rakovinu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk