Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

damian

amygdalin, z akeho emailu si mi pisal?

Ciutal ste protokol na nasej stranke o liecbe amygdalinom? Nejde tu len o amygdalin. Nevyhnutne su ostatne komponenty, enzymy, vitaminy, antioxidanty, mineraly, protiplesnove doplnky, strava, voda a ine. Je to draha liecba, ale aj tak to nie je zazrak, nepomoze, ak to uz telo vzdalo. Len cca 15% ludi ma nadej na uzdravenie, ak ide o posledne stadium rakoviny.

Nie je pre mna problem objednat amygdalin a ostatne.

radca

Poznam pani, ktora mala rozsirene metastazy uplne vsade, lekari ju poslali domov zomriet. Je to odvtedy 20 rokov a mila pani nielen stale zije, ale vychovala vlastne deti, vnukov aj pravnukov.

kosa

delphia,
mam sa dopustila klasickej chyby- zanedbania dodrziavania diety. prvy rok a druhy boli v ramci normy, ale uz koncom druheho roka znizila prijem potrebnych latok na menej ako potrebne.
stalo sa to ze namiesto toho co mala jest zjedla to co nemala - hryby. samozrejme organizmus nebol schopny sa zbavit produktu rozkladu tychto hrybov. bola napadnuta pecen a doslo ku krvacaniu. stabilizovali ju vymenou krvi ( za co otec platil, za jednu konzervu tisic korun-dostala 3). zial, kedze nevedeli ako sa jej zbavit tak jej navrhli operaciju a otec suhlasil.
ja, kedze som nemal moznost do zasahovania, a ZA KAZDEJ SITUACIJE RESPEKTUJEM SLOBODU SLOVA tak operaciju sme nezastavili. Po operaciji kedy jej lekari prekrutili creva, nastala zapcha, dva mesiace sa nemohla v....t
mala este jednu operaciju 10 dni pred smrtou co ju aj zacalo vypraznovat ale asi uz bola znacne toksikovana ( alebo sestricky si nerobili svoju robotu zodpovedne).

kosa

delphia,

presny princip sa stal aj s mojou mamov.
po prvej operaciji ked jej vyrezali asi pol metra napadnuteho creva, tak jej davali asi tak mamsimalne rok casu. ten rok casu sme vyuzili na stabilizaciju a ozivenie organizmu. vtedy este chodila raz za tri mesiace na tzv onkomarkery.
druhy rok sa nam trosku zlepsila a zacala aj normalne robit okolo domu, take mensie prace (zametat a pod). v tom druhom roku sme mali aj navstevu odborneho pracovnika (pracuje v radiaciji) a ten priznal, ze ak by nevedel odo mna ze rakovinu mala tak by vobec nevedel ze ju mala. v druhom roku tiez chodila na onkomarkery ale len raz za 5 mesiacov nakolko sa vsetko ukazovalo negativne.

kosa

amygdalin,

M Zbirka spieva:
Jednu radu Ti dam: Porad si sam.

Tu mas tych rad nie jednu ale milion STO.
k tomu aby si SKUTOCNE POMOHOL TRPIACEMU POTREBUJES vediet citat a TRPEZLIVOST.
takze pekne krasne sadni si za pocitac a citaj a citaj a citaj.
jedno krasne ukrajinske prislovie hovori:
Kona mozes priviest k rieke, ale nedonunis ho aby sa z tej rieky napil.

amygdalin

uzivatel damian pisal som vam aj na email ale nedostal som este odpoved tak mi uz konecne niekto poradte odkial mam zohnat novodalin alebo amygdalin na intravenoznu formu podania uz pisem vsade ale nikto mi neodpisuje

damian

koniec koncov, jeho leukemia, ked sa zistila, bola v rozsiahlom stadiu. To, ze sa vratil domov a citil sa perfektne, mnohi povazovali na nieco neskutocne. Boli to skutocne kvalitne mesiace doma, s rodinou, bez potiazi. Bol to urcite vykon, ktory s aneda popriet.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk