Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

mira,len na okraj, pán Havel bol tuhý fajčiar.

kosa nikde nie je napísané že keď sa napríklad tvoja babka dožila 85 rokov, že sa ich dožiješ aj ty, aj keď ti to prajem. Rozhoduje o tom viacej faktorov a nemusí to byť ani ťažká choroba akú mala tvoja mama.

damian

Lukas, uz som neraz spominal, ze na klinikach v UK, USA, Nemecku, Rakusku a inde podavaju davky od 75000 mg az do vyse 200000mg denne vnutrozilovo. Oralne clovek nikdy nedosiahne tolko vitaminu C v krvnom sere, aby to bolo protinadorove.

Mozem povedat, ze pre uzivanie oralneho vitaminu C niet obmadzenie, okrem obcasnej docasnej hnacky, pokial si creva zvyknu na kyselinu askorbovu. Vitamin C vo forme askorbat vapenaty, ktory ludom na SK casto posielam, taketo problemy zo zaciatocnymi hnackami nema, kedze je zasadity a je to v prasku, bez akychkolvek inych pridavkov. Na tablety je stale potrebna celuloza, lubrikanty a ine.

Suma sumarum, pri leukemii a pri rakovinach oralny vit C je len ako pomocny prostriedok, avsak nevyvija sa protinadorova aktivita. Na vyvynutie protinadorovej aktivity su potrebne vysoke vnutrozilove davky. Tvoja priatelka moze bez problemov uzivat 250mg tabletu aj kazdych 15 minut pocas 24 hodin (pozor, aby tam nebol aspartam a ine neziaduce latky. Ma to byt cisty vitamin C alebo s vapnikom.

lukas jurko

DAMIAN A SPOL,,,PROSIM VAS KOLKO VITAMINU C MOZE ZJEST DENNE CLOVEK? AK JE CHORY NA LEUKEMIU?? JEDNA
TABLETA 250 MG,, DAKUJEM

mira

I to naaaaajlepšie mlieko obsahuje nasýtené mastné kyseliny, kazein, laktózu, nevstrebateľný vápnik do kostí atď.

Všetko látky, ktoré v strave civilizovaného človeka prevyšujú potrebu , zahlieňujú, spôsobujú nánosy, cysty, upchávajú dutiny, zalepujú orgány, spomaľujú a zahmlievajú myslenie........
Pozrite napr. p. Havla.
O. i. je jednou z príčin leukémie.

mira

Damian, Havel to nepovedal. Neviem, či máš možnosť sledovať dianie tu, ale Havel má za sebou asi ťažký zápal pľúc, dlho ležal na intenzívke. Lekári skonštatovali silné zahlienenie a veľmi vážny stav.

mira

Samozrejme s výnimkou materského neupraveného mlieka pre kojencov priamo od ich matiek.

Pre zaujímavosť : v nemocniciach zberajú mlieko od rodičiek pre deti, ktoré nadostávajú mat. mlieko od vlastných matiek. Pred podávaním ho ohrievajú v mikrovlnke !!!

damian

Lukas, pozri si zoznam lekarov na www.slnieckova.sk ktori maju mikroskop tmaveho pola a prevadzkuju vysetrenie kvaply zivej krvi. Treba to vysetrit co najskor.

mira

I to naaaaajlepšie mlieko obsahuje nasýtené mastné kyseliny, kazein, laktózu, nevstrebateľný vápnik do kostí atď.

Všetko látky, ktoré v strave civilizovaného človeka prevyšujú potrebu , zahlieňujú, spôsobujú nánosy, cysty, upchávajú dutiny, zalepujú orgány, spomaľujú a zahmlievajú myslenie........
Pozrite napr. p. Havla.
O. i. je jednou z príčin leukémie.

lukas jurko

damian a spol.. ahojte zdravym vsetkych potrebujem jednu radu este,, dakujem damian za meilik,, cem sa este opytat kde by som mohol dat priatelke vysetrit krv na mykozu, kedze v nemocnici jej nerobili testy na mykozu v krvi, diagnostikovali jej chronicku leukemiu, ale nerobia sa testy na mykozu v krvi,, ma caste zapaly dychacich ciest,, a som cital ze to je mykozou v krvi vsetko,, dakujem za radu vsetkym.ps: antimykotika ked si pytala od onkologa tak na nu vybehol ci vie ako ju chce on liecit.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk