Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

dalsim klamstvom je ze sa udajne predlzila zivotnost ludi.
ta sa NEPREDLZILA, cohok dokazom je ze moja mama zomrela 70 rocna a jej mama zomrela 85 rocna, cize logicky a realne rozna medicina kotre moja mama pravidelne uzivala, jej vek SKRATILI....

kosa

nedavno tunaksi portal zverejnil ze pitie mlieka je super.
uz sa neraz preukazalo ze pitie zcivilizovaneho mlieka NEKOJENCOM sposobuje rakovinu a to je dokazane aj statistikami.
jednov z najdolezitejsich statistik je ta ze ve Svycarech v rokoch 1960-1970 kedy sa znizila spotreba mlieka, tak sa aj znila UMRTNOST NA SRCOVOCIEVNE OCHORENIA...

zaujimave vsak?....

damian

...nechcem zacinat novu temu, ale ak piseme o totalite, treba si uvedomit fakt, ze totalita neskoncila, ale nabera ine rozmery, omnoho horsie, ako predtym.

kosa

nieco sa da naucit nieco treba dostat zo svojeho socioprostredia.
clovek je ako komputer=pocitac bez programu ale z OS.

radca

Aj dnesni lekari su vacsinou deticky totalitnych "kapacit". Medicina je to, co ich zaujima najmenej. A najviac sa tesia na uplatky od dílerov liekov a pacientov. Poznam napriklad kopu cukrovkarov, ktorym lekar stale meni inzulin podla toho, ktora firma im zaplati za predpisovanie viac. Ti ludia su z toho vylozene nestastni. Apodobne to bude asi aj s onkologmi.

Inteleigencia neexistuje. Zeny si inteligenciu vysvetluju casto, ako schopnost oklamat ineho (nic v zlom, ale to inteligencia neni). Clovek moze byt chytry akokolvek, pokial nema naucene, alebo odkukane, alebo vyskusane postupy v hocicom, tak mu je jeho IQ na velke h...o.

kosa

yxo,

na toto upozornujeme neustale, a uz pred viac ako rokom sa tato poznamka objavila od nasho teamu kosa.

problemom nie je to ze vystuduju ( ved napriklad vystudovany lekar nenarobi vela chyb a skod, ked pracuje niekde na ministerstve ako odborny asistent, ci povecme na jeho ALMA MATER). Problemom je to ze BEZ odbornych vedomosti a hlavne BEZ odborneho zazemia(konzilium teda rozhodnutie rady schopnych lekarov v nemocnici ked obvodak nevie co robit-uz aj Vladimi Uljanov vedel Co robit..- ROZHODUJU o tom ci ludia maju zit alebo zomriet.
Aj moja mama takto zomrela ked jej po operaciji v jednom krajskom meste zastavili priebeh criev, takze ju v principe zapchli, nemohla sa dva mesiace V....T, cim doslo ku konecnej toksifikaciji tela.
Mala jednu NOTFALL operaciju niekolko dni pred tym nez zomrela ( jeden z mediciakov asi si zasiel do svedomia a ked sa neustale stazovala ze ju tam boli tak nechali spravit RTG na ktorom bolo jasne vidiet ze creva boli zablokovane, cize ziadna rakovina ale nepriechodnost criev-takze jej urobili rychlovku, po ktorej sa mohla V....T ale to bolo poslednykrat co to urobila.
Otcovi som povedal aby ziadal od lekara vyssi standard ''umelej vyzivy'' to znamena ze vyzyva mala byt obohatena o: komlex vitaminov akoaj vitamin C vo zvysenom mnozstve-lekar na to odpovedal ze toto nepotrebuje-ako moja trpiaca mama, co je jasny dokaz ze lekari su sucastou tejto protidochodcovskej hry- robit vsetko pre to aby sa STAVY DOCHODCOV NA SK uspesne znizovali).

pre mnohych je to co tu pisem ja, alebo my prilis horuca kasa- ale ako v pripade inych co pozomierali na rakovinu, tak sme nevedeli, tak ako napriklad v Amerike ziadali aby o skodlivosti cigariet sa informovalo uz v 60 rokoch, zatial co do nas to prislo az koncom 80 rokov. a tu mi niekto bude hovorit ze udajne sme mali vladu ktora sa zaujimala o robotnikov a rolnikov a pracujucu inteligenciju...NEBOLO TOMU TAK.

yxo

a hadam chcete tym povedat, ze v minulosti hlupucke deticky majucich rodicov na vplyvnych miestach neziskali VS vzdelanie? alebo tzv. slaninkovi doktori a inzinieri- vystudovali za "pozornosti" zo zakalaciek....