Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

ano, aj taki su, dokonca aj taki, ktori sa vyliecili ciste len urinoterapiou alebo len hladovkou (popripade len surovou stravou). je vela alternativnych metod na vyliecenie rakoviny. to vsak neznamena, ze pacient, ked sa chce vyliecit, ich nemoze kombinovat. dokonca, podla mna, vela z nich sa citi bezpecnejsie, ked metody skombinuje, napr. surovu stravu aj s doplnkami. keby som bola chora ja, asi by som zvolila kombinaciu a snazila by som sa robit pre vyliecenie maximum. my tiez kombinujeme terapiu vit B17 (plus vsetky potrebne pripravky podla protokolu) aj s urinoterapiou, psychoterapiou, teraz sme zacali pridavat 1-dnove posty kazdy tyzden, MMS, a samozrejme surovou stravou, zeleninovymi stavami. este raz, rakovina je komplexny problem, ochorenie sa tyka celeho organizmu, takze aj liecba musi komplexna. (mam pocit, ze sa uz opakujem donekonecna)

kaciatko7

radca, je uplne bezvyznamne s tebou diskutovat, ked stale prekrucas a vytrhas slova z kontextu.
netvrdila som, ze len pripravkami na podporu imunity sa da vyliecit rakovina, ale urcite je rozumnejsie uzivat napr. betaglukany na zvysenie poctu bielych krviniek ako podstupit experimentalnu liecbu. samozrejme, na vyliecenie urcite nepostacia len betaglukany, je potrebny cely rad doplnkov, kedze rakovina je ochorenie celeho organizmu. takze aj pristup k ochoreniu musi byt komplexny. ale to je myslim uplne logicke. takze ma neprekrucaj, ze tvrdim nieco, co som nikdy netvrdila. ale vsak, neviem naco ti to vsetko stale dookola vysvetlujem, ty velmi dobre vies ako to funguje, len mas neustalu potrebu tu niekoho zavadzat. strata casu s tebou.

radca

ja osobne viem o ludoch, ktori nebrali ziadne doplnky a vyliecili sa z poslednych stadii len dietou (boli tu dokonca aj spomenuti) a aj o takych, ktori brali doplnlky od vymyslu sveta a nepomohlo to. Ale to su len jednotlive pripady. Neda sa z toho povedat,ze ked to robil ten a ten, tak to bude fungovat na vsetkych.

radca

kaciatko,

ty tvrdis, ze im na vyliecenie staci brat doplnky na podporu imunity. Mozes to nejak dokazat?

AK chces vediet, ci je imunoterapia ojedinela a nicim nepodlozena liecba, tak sa pozri na stranky, ktore som tu uviedol, popripade skus niekoho poziadat, aby ta konecne naucil pracovat s googlom.

Je asi rozdiel liecit sa imunoterapiou a brat doplnky, ako sa liecit len doplnkami, nemyslis?

kaciatko7

a dokazy podla mna su hlavne (okrem roznych lek. studii, statistik atd.) pacienti, ktori bud uz su vylieceni alebo ti, ktori sice su este stale v liecbe, ale ocividne ich zdravotny stav je omnoho lepsi, ako pacienti, ktori sa liecia metodami klasickej mediciny. a to je fakt, ktory sa neda vyvratit. a urcite je to ten najvacsi dokaz o tom, ze to funguje.

alicia

Peto T, s tým bábätkom ma to napadlo preto, lebo životné okolnosti ma prinútili a robím to rada, starať sa o maličké mesačné bábätko(moje deti sú už odrastenejšie). A to chúďa sa stále skrúca, čo ho bolí bruško a nebolo očkované. Občas tu nakuknem, ale veľa času mi bábätko písať nedovolí.
Zdá sa že diskusia tu trocha iskrí, ale možno to nie je na škodu, horšie by bolo keby sa mlčalo.
Chcem však ešte dodať, že napriek tomu že som za očkovanie, netvrdím že u niekoho sa nemôžu prejaviť negatívne účinky, záleží od toho ako to organizmus prijme a aký je zdravotný stav.

kaciatko7

radca, moje prispevky praveze velmi suviseli s temou rakovina (mame ju v kazdodennej realite, na rozdiel od teba), ty si ten, ktory dookola obmiela uplne nepodlozenu experimentalnu liecbu a este tu pises...to budu lekari vediet, nemaj strach...vies, myslim si, ze praveze oni nebudu vediet nic. tak myslim, ze ten strach je tam namieste.
rok dozadu si mal nazor, aby sa ludia pri takomto ochoreni spoliehali na seba (spravny nazor) a teraz radis nieco opacne. ved ako uz aj RNG napisal, na podporu cinnosti bielych krviniek im staci uzivat prostriedky na zvysenie imunity, napr. betaglukany, nemyslis, ze je to jednoduchsie a bezpecnejsie ako prihlasovat sa na nejaku exp. liecbu a robit niekomu pokusneho kralika. ja len tolko k tebe, predtym si mal na veci lepsi a rozumnejsi nazor, tot vsjo.

radca

len na zaklade overenych informacii sa clovek moze rozhodnut, komu ma verit, ci vyskumom, ktore maju nejaky system hodnotenia, ale stale nemusia byt pravdive, ci vlastnym skusenostiam, alebo informaciam, ktore nemaju ziadny system a nie su ani podlozene skusenostami.

radca

kaciatko,

co sa ti nezda na tom, ze som napisal svoj nazor. Svoj nazor som od vtedy nijako nezmenil. Ja lekarom neverim vo vacsine veci ani teraz a obzvlast nie chemoterapii. Kde si prisla na taku kravinu,ze som zmenil nazor. Keby si si precitala diskusiu trochu pozornejsie, co sa asi neda od teba ocakavat, tak by si zistila, ze to tak bolo vzdy.

A na rozdiel od teba, ktorej 99% prispevkov nesuvisi s temou rakoviny, tak som vzdy upozornoval, ze sa jedna o moj nazor a snazil som sa pisat k teme.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk