Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

Peto T

ako?: Ak ochorenia ustupili vdaka ockovaniu, tak potom asi ockovenie posobi smerom do minulosti? Ako inac vysvetlis, ze najvacsi pokles nastal viac nez 20 rokov pred zavedenim plosneho ockovania? childhealthsafety.wordpress.com

alicia: Ludske telo nie je automat na zuvacky, ze vhodis mincu a nieco vypadne. Kazde telo zareaguje inac, a niektore ma dostatocne silnu imunitu, aby sa vylizalo aj z nasledkov ockovania. Ale vsetci to stastie nemaju.

lubiky

PROSIM O POMOC.precitala som uz dost clankov o alternativnom lieceni rakoviny, moja mama je v Hagoch a nasli jej nalez na plucach, na buduci tyzden ju operuju. Moja mam nikdy nefajcila a preto nas to vsetkych strasne zobralo.Verim alternative a B17 a NEVERIM konvencnym lekarom a chemoterapii a mam strach aj z tej operacie,a preto PROSIM ak mate kontakty na ludi co sa zaoberaju alternativnou liecbou alebo ludia co sa tak liecili a vyliecili prosim o kontakty.pripadne webove stranky. dakujem.

radca

kosa,

dobrem neokradaj teda ludi o peniaze. Urcite ti budu vdacny. Co sa tyka tej nizkej urovne prispevkov, tak si myslim,ze stale ta mam, co dohanat.

alicia

kaciatko7 nepátraj po tom, kto je kto, téma je hlavne o výmene názorov na spôsoby liečenia, či už rakoviny,vysokých dávaok vitamínu C, očkovať alebo neočkovať. Každý má právo na svoj názor aj keď prijať iný názor je pre niekoho veľmi ťažké, zvlášť keď je skalopevne presvedčený o tom svojom najsprávnejšom. Ale dal by sa dosiahnuť istý konsenzus. Dôležité je ale udržať nejakú tú úroveň,v diskusii ako napísal damian. Napíš ako sa darí sestre, nemohla by si tu opísať ako vlastne sestre lekári diagnostikovali jej ochorenie, myslím z lekárskej dokumentácie, nemusíš doslova.

kosa

radca,

uz aj ty?.....

PLNOHODNOTNE,

v tejto teme treba napisat njeco plnohodnotne pre ludi: ci uz z pohladu rakoviny a ljecenja, alebo socijoekonomickeho pozadja rakoviny.

su sa pozrjet este raz na tje clanky

radca

kosa, robis urcite pokroky v zavaznosti chapania rakoviny, ako urgentneho problemu a to je len dobre. Zapis sa ty len do skoly do 2. rocnika, kde ste skoncili pri cukroch a gramatike a spolu s kaciatkom si mozte opakovat aj malu nasobilku, ak chcete, a vzajomne si tak budete vypomahat. Mate krasny rodinny vztah a nepochybne vela spolocneho, tak to vyuzite a spolocnymi silami, tu skolu urcite raz zvladnete.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk