Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

radca, keby si tak suhlasil s kvietkom, aku tu tvrdis, tak by si sem nechodil travit volny cas rypanim ani TY. myslim, ze to je praveze tvoja mudra taktika, rypat, urazat a vytahovat slova z kontextu (a putat na seba pozornost).
inac, k tomu mojmu nicku (ktory teba tak rozculuje, zamyslime sa preco), nemam pocit, ze tvoj honosny nick zarucuje, ze tvoje prispevky su plne nazorov inteligentneho a vzdelaneho cloveka. ako sme sa uz mohli presvedcit, opak je pravdou. ked uz nevies na moje prispevky rozumne argumentovat, tak ti aj moj nick padne vhod. aj keby sem niekto napisal pod nickom napr. macko usko a mal by dobry nazor, myslim, ze ludia by ho viac respektovali ako tvoje blaboly radcovske. nechcem sa vadit, nebavi ma to, ale ked rypes do mna, s radostou ti to oplatim. radca, zapamataj si uz konecne, na nicku nezalezi, zalezi na tom, co sem napises a ci je to rozumne alebo nie.

radca

Kosa,

zaviest nejaky novy liecebny postup je zlozita vec. Musi sa dokazat,ze je ucinny a to nie na jednom cloveku, ale na statistickych vzorkach a musia existovat aj vzorky testovanych ludi s roznymi zdravotnymi komplikaciaqmi. A aby to nebolo take jednoduche tak na to nestacia len vysledky z jednej krajiny, ale podobne testy sa musia robit nezavisle vo viacerych krajinach, najlepsie po celom svete. Tomu este musia predchadzat testy na zvieratach a dokazovanie, ze pouzite lieky nemaju neziaduce vedlajsie ucinky a miliony papierov a schvalovacich procedur. Az potom vsetkom pride nejaka komisia (neviem presne aka, ale myslim si ze z WHO) a dany postup schvali, alebo neschvali. Ci jej niekto k tomu schvalovaniu pomoze, to je uz druha vec. Ale cele to trva minimalne 10-20 rokov, by som si tipol.

radca

kvietok,

suhlasim s tebou. Aj ja by som bol radsej, keby sem ludia, ktory chytaju za slovicka a rypali radsej nechodily. Aj ked zo slovicok sa skladaju vety.

ako?

Kosa,ty stale zijes v socializme?Lebo doba sa uz davno zmenila.Zobud sa.V dnesnej dobe obcana tmavsej pleti nedonutis k nicomu.Kladne sa stavaju len k tomu,co im vynasa peniaze.

kosa

ako?....

tak tunak sa mylis alebo umyselne zavadzas ( nehovoris pravdu).

osobne som videla ze ked sa ciganom povedalo urobte toto ci tamto tak urobili,BEZ DONUCOVANJA.

za TOTALITY chodili na ockovanja ci tzv stitkovanje ako kazdy iny.

ci jamam pravdu alebo nje je nepodstatne.

podstatne je to ze som ti dokazala ze ty nehovoris pravdu, a (mozno) dokonca zavadzas.

kosa

radca,

v tomto s tebov suhlasim.

ze su rozne zakony ( zakonost) je jedna vec, ci tjeto zakony su aj DOBRE pre otrokov, je ina vec. vid COR, cic.

ci ale chory Michal Pyjak si po precitani tejto diskusije kupi tu knihu, ci si ju precita, ci sa zacne spravat tak, ako ljecba rakoviny vyzaduje ( vysoka disciplina a naozajsna vjera) je uz len vec charakteru Michala Pyjaka.

ano,lekari maju regulacije a predpisy a rozne limity atd atd.

kto ale tje limity uvjedol do platnosti?
skupinka par ludi rozhodujuca o pacjentoch = zakaznikoch.

ako?

A tak,ked sa nakazi jeden,tak to ide ako ked padaju kocky v domine.Jasne,ze aj spina a zle podmienky prispievaju k infekciam.Ale cigana velmi tazko k niecomu donutis.Ten ma vzdy pravdu,aj ked ju nema-tak ako ty kosa :0D

ako?

Kosa,ty kde zijes?Este v minulom storoci?Ani polovica tmavych spoluobcanov nie je povinne zaockovana.Ziju este ako v dobe ladovej a na ockovanie kaslu.Preto tie problemy :(