Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

kacjatko7,

stale im hovorime, ze ak nechcu zarabat penjaze na medziplanetarnych letoch, tak maju moznost sa dat na LJECITELSKU MEDICINU tzn. LJECIT LUDI a nje travit pomocov chemikaliji.

oni su ti co si musja uvedomit ZE ICH NJEKTO OKLAMAL.

ved ani my ani vy im nenadavame za to ze nevedja.

modlit sa za nich lebo nevedja a zjadat boha aby im odpustil, si myslim ze aj ty vjes, je hlupost.
ako lekari maju zodpovednost - zivot cloveka v ruke.
a musja si aj uvedomit ze UMRTNY LIST JE LEN DOCASNA ZARUKA proti chybe ktoru kazdy z nich ASPON RAZ urobil, nasledkom coho njekto zomrel.

pravdu povedjac, rozumny clovek nechce mat utrpenje a zivot ineho na svedomi.

len ludom z psychyjatrickimi problemami toto nevadi.

radca

Existuju dlhe zoznamy znamych karcinogennych latok a mozno este raz tak dlhe tych o ktorych sa nevie. V poslednej dobe sa objavuje vplyv virusov a bakterii. Navyse rakovina moze vzniknut aj bez posobenia takejto latky alebo virusu. Je to jednoducho dane tym, ze clovek sa v priemere kazdych 120 dni cely obnovuje t.j. nove bunky nahradzuju stare. Ako tu uz bolo spominane, pri prepise genetickych informacii vznikaju chyby, ktorych mnozstvo za urcitych okolnosti nemusia opravne mechanizmy, ani imunita zvladnut. A vznikne problem.

RNG

julianka, ked som sa mal rozhodovat kedysi davno, , co studovat, rozmyslal som aj nad medicinou. Ale to bezduche biflovanie sa procedur a nemoznost pouzivat vlastny rozum, len nasledovat popisane postupy ma z toho odradili. Ja som tvorci clovek a pre to som isiel na vedeckotechnicke smery.
Inac , je dostatok lekarov, co robi v alternative, a ja tu vlastne len kopirujem ich navody a ich skusenosti.
Samozrejme, na Slovensko to este len dochadza, takze zatial sa budes muset obracat prakticky len na zahranicne zdroje informacii. V USA je ich zhruba 15 000, co je asi 1,5% zo vsetkych lekarov, tj aj tu ich je problem najst, nieto na Slovensku.

kaciatko7

vidis, kosa, hlavne ze sa tam dostanu aj pomaly ludia s IQ hojdacieho konika a tak to potom vyzera. a potom sa tu niekto rozculuje, ze ho predbehli ludia, ktori bud studovali nieco ine alebo vysoku skolu ani nemaju. stacilo zaujimat sa o problematiku, mat zdravy rozum, zaujem a clovek nemusel ani na medicinu chodit. vies, na jednej strane ich chapem (radca, julianka a spol.), chudaci, drali tvrde medicinske lavice 6 rokov, a teraz zistuju, ze to, co im tlacili do hlav, nie je tak. a ze ich predbiehaju ini a este im aj ohrozuju ich slavne kariery.

bingham

Kosa ty musis mat velmi rada pismenko J a gramatiku celkovo, treba sa asi vratit na ZS a doucit...

Kaciatko mas moj obdiv za tie kraviny co pises aj na to treba odvahu a inak mala by si pocuvat radcu a bude to dobre...

radca

Myslim, ze muzi trpia ovela castejsie na rak. hrubeho creva. Tu je statistika v zavislosti na veku:

0.0 percent were diagnosed under age 20
0.9 percent between 20 and 34
3.5 percent between 35 and 44
10.9 percent between 45 and 54
17.6 percent between 55 and 64
25.9 percent between 65 and 74
28.8 percent between 75 and 84
12.3 percent 85+ years of age.

kosa

julijanka,

ked sa pytas na vzdelanje tak ti pripomenjem, ze vetsina zlodejov na SK ma vzdelanje vysokoskolske, pred menom maju titul ''Ing''.

aj preto je obycajny clovek, ktory njeco vje, na SK bezmocny nakolko zlodejstvo je uzakonene.

kto neokrada suseda bude okradnuty.

toto sa zmeni len vtedy ak tito okradani, nevedjaci, TRPJACI NA RAKOVINU MENOM TOTALITY pochopja a odstranja ju.

a toto neni je veda letu na mars.

kosa

julijanka,

pravopis slovensky sucasny sa bude musjet zmenit, nakolko nje je slovensky ale nemecky.
aj slovenska zastava ma madarsky znak.

vela veci sa bude musjet zmenit.