Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Alo,

to urcite nie. Ked ta bakteria sposobi rakovinu, tak jej odstranenim sa neznici samotna rakovina, ale len to, co ju sposobilo. Rakovina moze v podstate vzniknut z hocijakeho zapalu, sposobeneho hocijakou bakteriou, alebo chemikaliou.

To, ci je presne tam sa da asi zistit, len nejakym sterom, priamo z toho konkretneho miesta. V clanku ale pisu, ze je to celkom bezna bakteria a ma ju v sebe vacsina ludi. Rozdiel je asi v tom, ci sposobuje, alebo nesposobuje na stene creva zapal. Povrch creva je chraneny sliznicou, takze tie bakterialne jedy sa za normalnych okolnosti k stene nedostanu. Ak je ale ta sliynica nejako prousena, bud nejakou chemikaliou (napr. castym jedenim udenin, alebo pitim alkoholu, alebo oslabenou imunitou....), tak tie bakterialne jedy prenikaju k stene a aj do krvneho obehu, spolu s vodikom. A to je ten vodik, ktory clovek vydychuje z krvi plucami.

kosa

kacjatko7,

je to evidentne preco.

rakovina bola tabu, a mozno vjes, ze unas na dedinach sa dokonca nehovorilo ked njekto zomrel na rakovinu, co bolo pricinov smrti.

tisice bjelokabatnikov a ostatnych parazitov zili a dodnes ziju na UTRPENI NEVEDJACIch.

tato tema odkryla TABU.

rakovina nemusi byt to cim bola v minulosti.

DA SA NAD RAKOVINOV ZVITAZIT, ALE TREBA MAT VJERU, a treba mat system zdravotnikov co nebudu vsetko umyselne kazit.

CEST VYNIMKAM ale tych cesnych zdravotnikov neni je az tolko...
zjal..

kosa

kacjatko7,

nezalezi na veku ale na skusenosti.

v minulosti skusenymi neboli mladi.

v dnesnej dobe aj mladi mozu mat skusenosti.
v kazdom rade si treba zachovat uctu pred nemladymi.

radca svojim chovanim pripomina njekoho, kto tje skusenosti ziskal podivnym sposobom a teraz sa ukazuje, ze su lepsi od neho, tak aspon muti vodu...

kosa

alo,

tvoja otazka je typicka pre toho co nerozumje.

ak by sisi precital ( nehovorim uz o studovani..) par vjet tak by to nemal take tazke.

myslim ze kacjatko je v situaciji, kedy chape ze toto je skutocne kompleksny problem.

kosa

radca,

zasak si pochybil,

NEZALEZI NA VEKU. raz a navzdy si to uvedom.

u nas na SK mame mladych a schopnych ludi.

a kacjatko7 ma nepochybne dost skusenosti z realneho zivota. v tomto pripade vjac ako ja.

ohladom cukrov: myslim si ze na skolach SK je rozdjel vysvetleny zavcasu.

do temy rakovina patri vsetko nakolko JE to socijoekonomicky problem - NIC VJAC NIC MENEJ.

re: nevzdelanost starsich ludi:

tu ma to trosku udivuje nakolko priklad RNG jasne naznacuje ZE TOMU TAK NENI JE.

re: pravopis - nuz ten na SK je ponemecteny a je nacase aby bol vrateny do skutocne slovenskeh podoby ( napriklad bez dlznov apod).

trosku si pletjes pjate ces devjate.

ALO

radca dik
k tomu vodikovemu testu, ok, ale to zisti predsa ich premnozenie kdekolvek, teda ak mam na mysli ze ta bakteria nezije len vylucne v hrubom creve pripadne rekte, ci tenkom creve ale myslim ze i mimo traviaceho traktu,tak ako urcia ze je prave v colorekte z toho dych. testu a pracuje tam na rakovine?(zvlast u deti ako ktomu prisli-vid clanok)
no ak by to tak bolo-ako napr. u HPV, ci helicob. tak ju staci vykynozit a je po probleme-teda po rakovine creva,nie?

roman08

radca asi si to prezrel len ma zaujima ci si lekar kosa to tu naznacovala v jednom prispevku aj s kaciatkom.hej ludia a spravte hrubu ciaru za tym co bolo a bavte sa konecne normalne.

radca

alo,

vsetky tieto bakterie sa zivia vacsinou sacharidmi z jedla. Ich premnozenie sa da zistit napr. vodikovym testom, kde sa meria mnozstvo vydychovaneho vodika z pluc, ktory tieto bakterie vyrabaju. Za najvacsiu pricinu rakoviny hrubeho creva sa stale povazuju nitrosaminy-latky, ktore vznikaju pri udeni, grilovani, alebo smazeni jedla, alebo pitim piva. Jedna grilovana klobasa je rovnako skodliva, ako keby clovek vyfajcil 2 krabice cigariet.