Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

radca,

vdakujeme za gratulacije.

Konecne si napisal njeco od srdca a rozumu, sam od seba.

Tentokrat ale nedostanes priplatok za nadcas, lebo my platime len vo vatikanskej mene.

Panboch zaplat!

:)

kosa

radca,

preco by mali prakticki lekari problemy z toho, ak by NAHODOV chceli njekomu na rakovinu PRE ZMENU pomoct, a nje pomahat ''nevjeme komu''?...

urcite by sa trpjaci na rakovinu vjac ako len potesil, ak by nemusel chodit z holov hlavov, ak by nemuseli mu rezat ruky, nohy ci zasivat ritnu djeru atd atd..

Nje su prakticki lekari od toho aby pomahali trpjacim??....

kaciatko7

vidis, kosa, este aj stare slovenske prislovia sa vymysleli na to, aby sa prosty lud zavadzal a oblboval. a bohuzial, funguje to dodnes, mozno v elegantnejsej forme, ale funguje. takze, ako marne a naivne budeme cakat, ze nedajboze nejaka motycka si zmysli vystrelit, tak marne a naivne mozeme cakat, ze nemenovana skupina ludi konecne otvori okale a zacne vidiet pravdu.

kosa

ODBORNIK NA RAKOVINU,

je v podstate kazdy,

1; kto mal takyto pripad v rodine a akymkolvek sposobom bol aktivne zapojeny pri postihnutom

2; kto sa aktivne sam vjac zaujimal o vsetky nazory ohladom rakoviny, a roznymi sposobmi, ako minimalizovat utrpenje postihnuteho, ci dokonca sa vratit na predrakovinovy stav.

aj kacjatko7 ma moznost sa stat njelen odbornikom, ale doslova ekspertom na rakovinu, staci ak sa zacne zaujjimat o rozne ine tzv alternativne sposoby ljecenja.

kaciatko7

ninka255, dakujem, ze nam drzis palce, urcite o tom vsetkom upovedomime aj ostatnych. nebudu to len prazdne sluby. dari sa nam, lebo sme si zvolili spravnu cestu. a hlavne, mame vieru v to, co robime. a to je velmi dolezite. neviem, ci ma niekto provokuje za tym ucelom, aby som uviedla cely postup liecby, ja to, co robime, nepovazujem za ziadne tajomstvo, a par stranok dozadu som to aj uviedla. ale uvediem to asi este raz, aj ked sa budem opakovat, ale snad to niekomu pomoze.

kosa

kacjatko7,

hovori sa ze,..ked panboch chce aj motyka vystreli..

faktom ale je ze motyka nema z coho ani co strjelat preto nevystreli.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk