Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

neviem, ale myslela som si, ze aj onkologovia maju svoje postupy liecby predpisane, nielen prakticki lekari. tak tu moc neocakavam, ze sem napise nejaky pan doktor onkolog - reformator. no, ale, ktovie, ked sa chce, aj motyka vystreli...budeme dufat

kaciatko7

radca, som rada, ze si mi objasnil, ako tato diskusia vlastne funguje. mala som v tom fakt nejasnosti, este ze ta tu mame. len si zabudol dodat, ze podla teba diskutovat znamena: prekrucat slova, klamat, rypat, urazat a znevazovat nazory diskutujucich. nebud nabuduce lenivy a ked mi chces nieco vysvetlit a poucit ma, nezabudaj uviest taketo dolezite skutocnosti. ach, krasna demokracia (skoda, ze niektorymi ludmi tak zle pochopena...)

kaciatko7

radca, mne osobne vobec neprekaza (a myslim, ze tento nazor so mnou zdiela vacsina diskutujucich), ze RNG, Kosa, Damian a spol. (t.j. laici ako ich nazyvas ty), nemaju vystudovanu medicinu a nevlastnia kadejake doktorske tituly. chvalabohu, aspon nie su ovplyvneni zavadzajucimi informaciami, co by im tam cele roky tlacili do hlav. a to ze sem niekto prelepuje neoverene informacie z netu? to len ty ich nazyvas neoverenymi, nechces vidiet, ze oni uz vlastne overene su. nechapem, ked ta tato tematika tak velmi zaujima, co si neoveris nieco aj sam. co si neurobis vyskum sam na sebe, alebo na niekom v tvojom okoli, mozno uz potom uveris, alebo aj sam od seba budes ziadat dokazy?? a tak ti poviem, keby niekto z nas mal zaujem o rady od naslovovzateho odbornika - onkologa, tak by asi o takuto diskusiu ani nezakopol. staci mi ist do najblizsieho onkologickeho centra na SK a mozem pocuvat ich mudre rady od rana do vecera. len ci by nas dostali, tam kde sme, o tom silne pochybujem.

ninka255

kačiatko7, čítam toto fórum už dosť dlho a viem ako sa snažíte pomôcť Tvojej sestre a robíte všetko možné i nemožné.držím Vám veľmi palce a verím že to bude naozaj úspešné.teším sa, a nielen ja, keď sa to všetko podarí, teda sestra sa vylieči, a Ty zverejníš všetko tak, ako sľubuješ, čo ste ako robili, čo všetko užívala atď.nenechaj sa vytáčať radcom a jemu podobným,on to možno nemyslí zle, chce ťa len vyprovokovať, aby si tu zverejnila postup pri liečení tvojej sestry.toť môj názor.

radca

Tym odbornikom som myslel nejakeho lekara (nie praktickeho) a to z toho dovodu, ze prakticky lekari maju vsetky postupy liecby predpisane a keby sem napisali cokolvek ine, ako chemoterapiu, tak by mali z toho problemy.

radca

kosa,

gratulujem ti. Aj ked si to neuviedol priamo, ale mzslim si,ze uz poznas rozdiel medzi cukrom a sacharidom. Nezaspi na vavrinoch a pokracuj v studiu, aby si sem mohol po case pisat aj ty nejake hodnotne prispevky.

radca

Chcel som len, aby si si uvedomila, ze cas stale bezi a kazdu sekundu mozes niekomu spravnymi informaciami pomoct a nespravnymi uskodit.

radca

kaciatko,

nie som psycholog, ani sa nepovazujem za odbornika na rakovinu a neviem odkial si to zobrala. Aj keby som uvital, keby na toto forum nejaky odbornik na rakovinu obcas prisiel a laici, ako je kosa, alebo RNG a dalsi sem neprelepovali neoverene informacie z internetu.To,ze pises o sebe nepotrebuje ziadneho psychologa, to vidi kazdy. Som rad,ze suhlasis so mnou v tom,ze si na hlavu. Poviem ti ako to tu funguje. Ludia sem pisu svoje nazory. Nemusis pisat nic, co nechces. Pisala si sa v nejakom predchadzajucich prispevkoch, co by ludi zaujimalo a tak som ti to napisal. Nevedel som,ze hned zacnes na mna utocit a hadat sa so mnou.

kosa

aj my mame tu ISTU skusenost.

ta ista skupina ludi, namjesto aktivnej podpory asuhlasu, neustale vyhlasovala..ved to je rakovina, tam sa aj tak nic neda robit...
keby sa zbavili tohoto lacneho pristupu, tak za 50 rokov NEEKSISTUJE zeby SAMI njeco nevymysleli.

CHVALA tym co to vymysleli, eventualne znovuobjavili a rozpracovali.

zjal je to vjac ako len kon centracija.....