Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

radca,

bes zacharidova dijeta to je bes cukrova.

O tom to bolo jasne pred vjac ako 50 rokmi.

nad problemom rakoviny pracuju tisice ludi,ktorych vedu nespravnym smerom a obcas usmernuju.

nad problemom rakoviny ale pracovali ti co to robili zo zamerom rozlustenja problemu.
a mozem ta uisiti ze to robili poctivo a dobre.
nikto z nich nebol PO-RADCA.

kosa

kacjatko7,
chlapci ( typci) typu co o nich pises, uz davno vedja o tom ze to vsetko funguje, ako to funguje, apreco je to tak ze to aj pre zvysok nefunguje(rozumej nema fungovat).

Na SK sa treba pozbyt ludi ktori su na dochodku nakolko treba pre nich tlacit penjaze a nic. a taki ked ochoreju na rakovinu, tak je to super pricina im povedat ze ..je to tazke a vasa perspektiva je sest mesjacov..NAVJAC POBERANJA DOCHODKU A POTOM VAM UZ NEMUSIME PLATIT....

preto hovorime ze rakovina JE socijoekonomicky problem. ti ktori ho maju rjesit su pod obrovskymi tlakmi a mozem ti povedat ze ich debaty su neraz horuce.....kolko zarobili kolko maju zarobit, ako regulovat ludi...

radca

Tiez je dobre ,ze tvoja sestra zacala bezsacharidovou dietoum, ktoru sme tu kedysi uvadzali a tzv,. odbornici ju dopisali do protokolov az potom, ako boli na to upozorneni.

radca

kosa,

poriadne pisat je dolezite preto, aby si sa s ludmi dorozumel. Ak si sa nenaucil pisat, ako ti ma niekto verit,ze si sa naucil nieco ine.

radca

kaciatko,

je dobre,ze si na to upozornila. Pretoze jediny, kto sem pise vseobecne zname informacie z netu je RNG a spol. Problem je v tom, ze ich sem pise velmi nesystematicky a chaoticky. Vdaka za prispevok. Nemyslim si, ze by Boborovsky napisal nieco zle. Vies, ono to funguje tak, ze ked beries 100 doplnkov jeden cez druhy, tak nakoniec nevies, ktory pomohol, ktory uskodil a ktory nema ziadny vplyv. Clovek by potom mohol liecbu zacat tymi uplne nepodstatnymi a mohlo by sa to skoncit zle.

Ako som tu pisal na zaciatku (pisala to tu aj Alicia) a mnohi si to neuvedomuju, tak pri tejto chorobe je velmi zle vstrebavanie zivin z GI traktu. Nestravene jedlo sa tak stava potravou pre rozne bakterie a plesne. Preto je lespie jest len surovu kapustu, najlepsie v kvalite bio.

RNG

Cisty lecitin nie je prilis velky zdroj fytoestrogenov, takze ziadny strach. Existuje aj lecitin vyrobeny z vajec,ale k tomu sa tazsie dostat.
Inac cieyy od tuku cisti aj lipaza, enzym na rozpustanie tukov a sucast protirakovinnej diety su aj velke mnozstva enzymov, tj aj lipazy vcitane, hoci najdolezitejsie su proteolyticke enzymi v tomto pripade.
Kto berie silne enzymaticke zmesy, ten si cisti aj cievy, lebo kazda zmes obsahuje aj lipazy.

RNG

kaciatko 7, aby kysla kapista neobsahovala toxiny a skodlive kultury, musela by byt najprv sterilizovana, potom by sa do nej museli nasadit len laktobacily z probiotika a aj tak by pri rakovine pozostatky tohoto kontrolovaneho a zdraveho pre ostatrnych procesu boli podporujuce zaplesnenia.
Na zaludok odporucam DGL a aloe vera. Vred je dosledok nakazy helikobakteru a zrejme ma aj malo kyselin, takze brat doplnok kyselin a enzymov je asi pre nu
nevyhnutne, ked o par hodin neskorsie zobere tiez dostatok alkalizujucej sody na prazdny zaludok(pol lyzicky minimum)

A ako kazdemu, zinok, selen,probiotika, vlakniny, lecitin a velke davky vitaminu C a E, tiez D napr vo forme rybacieho oleja(6-9 gramov)

kaciatko7

RNG, inac, spominal si lecitin. ten by rada uzivala, lenze teraz neviem, kedze sa vyraba zo soje a ta je plna estrogenov. a tie su tiez teraz neziaduce. ja ho uzivam inac tiez, na pecen a na cistenie ciev, lenze ja rakovinu nemam, alebo aspon o nej neviem, kedze ja kontroly a doktorov velmi nemusim. ja osobne si kupujem ten granulovany z obycajneho hypermarketu, aj to neviem, ci robim dobre. ale asi lepsi, ako ziadny. lenze, co sa tyka jej, musim si 2x rozmysliet, ci je to vhodne alebo nie.

kaciatko7

RNG, velka skoda, ze to takymto sposobom nikto nevyraba. na nete som nasla akurat tak bio, ale nic blizsie o procese vyroby tam nikto neuvadza. hlavne, ze sa vseobecne odporuca ako silna protirakovinova potravina, pritom clovek niekedy (teda casto) ani netusi, co vsetko do seba pcha v nadeji, ze mu to pomoze, pritom si ten proces kvasenia (taky neziaduci pri rakovine) vlastne len podporuje.
sestra berie aj betain, aj sodu, enzymy, aloe a ine, vlastne vsetko uvedene v protokole vit B17 plus vsetko nove, co objavime, pridame. ma toho naozaj pozehnane, ale takto mame aspon istotu, ze nic nezanedbame.

kaciatko7

ano, kosa, moje tvrdenia su zalozene na tvrdej realite. mas pravdu. lenze chlapci typu boborovsky a spol. nechcu pocut tvrdu realitu, im sa staci vadit dookola o tom istom. a podla mna figu sa do toho obidvaja rozumeju. je podla mna zbytocne tu niekomu podsuvat nejake dokazy, linky, studie, v kazdom rozumnom prispevku si uz nieco najdu, len aby mohli zarypat. mozno, keby sami mali takyto zavazny zdravotny problem a potrebovali by pomoct a poradit (cim som nechcela povedat, ze niekomu nieco zle prajem...nech ma tu zas neobvinia, ze som zla alebo nebodaj svina), nemali by cas tu polemizovat o nejakych dokazoch alebo o veciach, ktore su vseobecne zname a lahko vyhladatelne na nete.