Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

aky mate nazor na jedenie kyslej kapusty pri protirakovinovej diete? sestra by si rada obohatila jedalnicek, lamem si hlavu, ci jej to dovolit alebo nie. na jednej strane uznavam, ze je to bohaty zdroj enzymov, mineralnych latok, vitaminov...len na strane druhej je predsa len vyrobena kvasnym procesom. a kedze kvasinkam by sa mala v tomto obdobi na kilometre vyhybat, tak naozaj sa neviem rozhodnut. v knihe Rakovina, preco stale umierame bez spoznania pravdy sa kysla kapusta uvadza medzi zeleninou, ktoremu by sa pacient mal vyhybat, pokial sa candida nedostane pod kontrolu. lenze medzi nimi je aj uvedene napr. avokado, cukety, baklazan...ktore bezne jedava. len zas neviem, ci by ju nemohla zaradit do jedalnicka, kvoli cennym enzymom a priazniveho vplyvu na travenie. neviem si rady.

kosa

RNG,

zjal, su dve kategorije zaostalych.

jedna je su ti co nevedja: ako moj bratanec Michal, raz mi povedal: oooh, ja tje jadjerka nebudem jest aby som sa neotravil.
tak ja som rozbila dve kuostky, zjedla dve jadjerka ta hovorim: Michal, do 10 minut zomrjem.
Jasne, smrt neprisla, a Misko sa stal Misom.

druha kategorija su ti ktori z nestastja ziju ( a ponjektori velice dobre),a preto je v ich zaujme NEUSTALE KLAMAT...

ved aj Pepa Kepels hovoril ze stokrat opakovana loz sa stava realitov...

kosa

radca,

RNG to myslel obrazne.

ak sa da na rakovinu ochorjet na kazdom kontinente, tak da sa z nej vyljecit na kazdom kontinente.

a dokazy su vsade.
otvor mozgovnu.

kosa

radca,
my tu rakovinu nevidime LEN z pohladu individualneho ( ked ochorje teta Ivetka), ale z pohladu celospolocenskeho, ked perpetualne choruju tisice a tisice ludi dene.

roman08

radca dementom som ta nenazval len som napisal ze mi pripadas niekedy ako retardovany a este v jednom prispevku,ze sa niekedy spravas ako hnup ale ani raz som nenapisal ze si.a tieto nazory vychadzaju s toho co tu pises.ak si to pochopil tak ze ti priamo nadavam tak sorry tak to myslene nebolo lenze pozri na tie tvoje niektore prispevky ako by si ty reagoval na cloveka ktory by mal take blbe poznamky.tvoja posledna narazka,ze RNG je blb to bolo akoze co?nesuhlasis s nim o.k.nikto ta nenuti.ale mu bezdovodne nenadavaj do blbov alebo ta reakcia na ten link na tu kliniku to bolo co za primitivnu poznamku preto ti pisem ak sa mas takto spravat tak z tejto temy odid.a vobec toto forum sluzi na to aby si tu ludia navzajom radili a nie nato co sa predvadza v poslednych prispevkoch v tejto teme.napokon ako to tu niekde RNG napisal nejak tak ze on alebo niekto tu da radu a nikto nieje povinny sa toho drzat.vsetko je to na rozhodnuti kazdeho jedneho coho sa bude drzat hadam ked nesuhlasim s niekym tak mu nebudem nadavat do blbov.

roman08

radca toto uz trochu prehanas.teba RNG ani kaciatko neurazaju takze nemas najmensi dovod sa takto vyjadrovat ak nesuhlasis z nazormi nemusis nikto ta nenuti ale laskavo sa spravaj sluzne.pripadas mi ako desat rocny chlapec ktory ked kraca po ulici a nahlas nadava pred kamaratmi tak si mysli aky je frajer ale keby sa mu v tom momente zjavi otec alebo mamka tak by asi velkym hrdinom nebol.ak chces diskutovat tak diskutuj normalne ak nie tak tuto temu opusti inak poziadam administratora aby ti zablokoval pristup.