Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

radca, radca, co si bezny clovek dokaze dat do google a svojpomocne najst, tak tebe sem ludia musia aj 15-krat napisat, aby si bol schopny si to precitat. a vidim, ze dnes ti urazanie vynimocne ide. myslim, ze v beznom zivote musis byt asi clovek nedoceneny, s komplexom menejcennosti a takto sa tu cez net na ludoch odbavujes. a v realnom zivote mozno ani usta nevies otvorit. tvojim ucelom, preco ty chodis prispievat na tuto stranku, je len rypanie a vyhananie ludi z fora. myslim, ze teba tato problematika vobec ani nezaujima. a ocividne sa do nej ani len nerozumies.a ci som ja svina alebo nie, to nechaj na druhych, ty si ten najposlednejsi, co ma moze hodnotit. ci ludom pomaham alebo nie, to viem najlepsie sama. a ked nevies citat pozorne, alebo nechapes moje prispevky, tak sa radsej ku mne neozyvaj. to je posledne, co som ti napisala.

radca

RNG s doktorom Contreras som hovoril a on mi povedal, ze si blb. Ja som sa mu to snazil vyhovorit, ale on bol o tom presvedceny.

Roman,

bolo na case ,ze si sem dal ten link. Mimochodom su to presne tie informacie, ktore som chcel od kaciatka. Aj ked som tam nenasiel statistiky liecby vitaminom B17 (netvrdim, ze tam nie su).

RNG

radca, si priehladny v ciganeni, s doktorom Contreras si urcite nehovoril, zrejme si ani uvedeny link pravdepodobne neotvoril, lebo hned na obrazku-grafe (pie chart) si musel najst uplne iny pristup, kde sa dava stres na dietu, antioxidanty, cytotoxicke prirodne latky atd, tj presne v sulade, co tu my tvrdime na nete
www.oasisofhope.com
Pritom je to len jedna z klinik, takych je vela v Mexiku, kazda ma svoje speciality a onkologicky pristup masovej mediciny tam je velmi zriedka pouzivany, aj ked nie vyluceny.

roman08

vidis radca ty nemas zaujem o doveryhodne info ty len vyryvas kazdy tvoj prispevok je o tom
dajte mi dokazy a teraz ked mas moznost ich ziskat tak trepes. tu mas este nieco ak ta to zaujima:www.worldwithoutcancer.org.uk. Na našej webovej stránke nájdete také informácie ako dokumenty, prieskumy a štúdie týkajúce sa vitamínu B-17, jeho monografické zhrnutie, klinické štúdie, biologické a chemické popisy zničenia rakovinových buniek komponentmi B-17, certifikáty, pozadie prípadov, biografie, bibliografiu, fotografie, grafy, linky a iné. Tento sprievodca bol vytvorený, aby vám vysvetlil rôzne elementy metabolickej terapie a pôsobil ako referencia, ktorú môžete potrebovať počas vašej terapie. Ak máte nejaké otázky, prosíme pozrite si časť FAO (často kladené otázky).

radca

V dnesnej dobe ti pri zadani hesla rakovina internet vychrli 100 odkazov na neoverene a aj overene sposoby liecby. Zadat to do internetu a opisat, ako to robi napr. RNG a kosa, dokaze pomaly uz aj skolak. Preto ak nechces uviest niekoho, kto ti potvrdi tvoje informacie, nemusis, len som myslel, ze by ostatnym pomohlo v urychleni ich liecby a v istote,ze sposob liecby, ktory si uviedla je spravny.

radca

kaciatko,

vycital som to z tvojich prispevkov, kde sa pytas, ake su to doveryhodne informacie. Ak to nevies, tak ich nevies ani poskytnut.
Ja to nechcem zverejnit kvoli sebe, ani som nikdy nechcel. Vies kolkym ludom si uz mohla pomoct, keby si tieto informacie uviedla? A kolkym si uskodila, ked si ich doteraz neuviedla, ak su pravdive? Napisem ti,ze si poriadna svina, ak nechas ludi trpiet a zomierat.

kaciatko7

radca, to kde si vycital, ze som sa priznala, ze ani neviem poskytnut doveryhodne informacie? zrejme si nepostrehol jemnu ironiu v mojich slovach, no nevadi. a svoj zoznam si mozes vies co. neviem, preco by som mala byt povinna, kvoli tvojej spokojnosti, si napriklad zhanat nejakych svedkov. skoda, ze si nepovedal skor, kto mi teraz dosvedci tie mesiace od januara doteraz :))....mas ty ale poziadavky. co si ty z nejakej kontrolnej inspekcie alebo co? kto chce, nech uveri, kto nie, nech sa s tym vyrovna sam. ja urobim len tolko, ze vsetko zaznamenavam a ked pride ten spravny cas, zverejnim to, nie vsak kvoli tebe, aby si veril, to mi je srdecne jedno, ale pre ludi, ktori maju zaujem sa takto liecit a zaujima ich, ako sme to robili my. no zhanat si nejakych svedkov?? nebud smiesny, prosim ta. uz som povedala, kto chce pomoc, nech sa pyta, kto chce dokazy, nech si cita, hlada, skuma a neotravuje.

boborovsky

kaciatko-to vidis na vlastne oci ty.Ja tu vidim vedla seba stat 200 rocnu babku,co cely zivot jedla slaninu a pila hektolitre mlieka a dozije sa este dalsich 500 rokov.Veris mi?To by bolo iba moje tvrdenie,ale nie dokaz.
Kaciatko budem velmi rad,ked budete na konci liecby a este par rokov za tym,ked das naozaj dokopy vsetky tieto veci,co spomina radca v prispevku nizsie a tym pomozes aj ostatnym.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravda o rakovine - VITAMIN B17 - Fórum - ZDRAVIE.sk