Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

SUPER!

V Polsku vysjel preklad knihy do G.Edwarda Griffina
''SWIAT BEZ RAKA'' opowiecs o witaminie B17.

Autor udowadnia,ze rak jest choroba z niedoboru skladnikow w pozywieniu, szczegolnie witaminy B17 oraz demaskuje mechanizmy,dzieki ktorym wielkie koncerny ukrywaja te fakty.

kosa

julianka,

uz len tunak si nenapisala aby ta njekto navrhol na Nobelovku za medicinu.

Robo Grigorov spjeva:
V ZIVOTE SA MUSIS SKUSAT SAM

Miroslav Zbirka spjeva:
JEDNU DOBRU RADU TI DAM, PORAD SI SAM (a kup si knihu).

tak ze mas na vyber.

kosa

RNG,

ospravedlnujem sa Vam v mene toho idiota co zneuzijuc nas nick napisal prispevok o 07:56.

zjal to len potvrdzuje ze idiotov na SK je nemalo ( ale ti sa asi bavja pozeranim holych slecjen), takze podla nasho nazoru tunak prispjevaju ti ktorym ide skutocne o koryto.

kosa

roman08,

ta dotycna osoba co to urobila si neuvedomuje ze neskodi ciernym ci ciganom, ale sama sebe.
tu v Londyne ( co len ja vidim nakolko som v dennodennom styku s tym) tak isty africky kmen si pomaha az do tej mjery ze napriklad jedni maju dobre zamesnanje v uradoch ( dobre platene) a iny, robja za poldara a poberaju aj podpory, a ti co robja v uradoch kriju tych co poberaju podpory a robja popritom.

a ti co osocuju tim kosa, ci Damiana, ci dokonca RNG (ktory skutocne po tolkych rokoch ma naozajsne vedomosti) len poukazuju na to ze ludja na SK maju este nejaky ten krocik k demokraciji a ku skutocnemu demokratickemu vyvoju. zjal, prejavuje sa to az do takej mjery, ZE MENSINA OVLADA VETSINU.

RNG

julianka, vsetky moje rady su od lekarov, takze si mimo.
Na svete je mnozstvo medickych smerov a zialbohu, ty mas viacmenej pristup len k jednemu=zapadna medicina organizovaneho smeru, tiez nazyvana symptomaticka.
Su ale lekari, ktori po vystudovani tejto mediciny sa dalej vzdelavali a dnes sa rozhodli pouzivat prirodne prostriedky alebo ine metody, nez bezne pouzivane a ti su zdrojom mojich informacii, lebo maju ovela lepsie vysledky nez radova zapadna medicina.
Co sa tyka damiana, jeho zdroj informacii su tak isto lekari, tak isto ta mala vzacna skupina s velmi rozdielnymi nazormi.
V USA je takych okolo 15 000 z celkoveho poctu 700 000 lekarov.

muc

julianka absolutne ta tu nikto nenuti, aby si niekomu verila. tieto nazory a rady sluzia len a len ako informacie. nik nema v zaujme ta presviedcat o jeho pravde. ty si infosky mozes precitat a samozrejme ze sa mozes slobodne rozhodnut. zvykni si draha, ze diktatura uz padla pred 20. rokmi a v sucasnosti mame ovela vacsie moznosti ziskat si poznatky a infosky na nete, dostat literaturu a je len na nas, ako sa nakoniec rozhodneme.

julianka

Ina je skutocnost, ako niekto ochorie na rakovinu a ina je teoria.Chcela by som vidiet vase hrdinstvo, ak by ste touto chorobou ochoreli,ci by ste sa nacpavali vsemoznymi zarucene ucinnymi protirakovinovymi doplnkami a verili len tomu.Napiste sem jediny hodnoverny priklad,ale nie akesi vymyslene taraniny, ktore si niekto vymysli.Skopirujte aj lekarsky nalez, liecenie a vyliecenie.
Skor by ste si mali zalozit temy,- neverte doktorom,neverte medicine,verte len samoliecbe,ktoru vam ponukame my, kosa,radca,RNG,mira,kirko PetoT,damian a dalsi.

roman08

inac kosa keby poziadas administratora o prezyvku kto to je kto sa prihlasuje pod tvojim nickom tak podla IP adresy by ti to mal vediet povedat pokial chodi pod nejakym inym nickom na toto forum.

roman08

len som skusal ci sa da odoslat pod tym nickom aj s mojho pocitaca lebo si pamatam,ze zo zaciatku teda ked som tu bol prvykrat tak sa mi vyhodilo,ze danu prezyvku uz niekto pouziva aby som si zadal inu.to je ten prispevok s tromi bodkami pod nickom kosa.

kosa

Tjez je zaujimave, ze sem nitko este nikdy nenapisal, za tje roky, co tunak tato diskusija je, ze by sa z rakoviny vyljecil pomocou vitaminu B17, alebo ze by mu rady od RNG tunak dajako pomohli Aj ked je strasne osvjeteny a odobera len tje spravnbe prejodika, ktore nikto iny tunak neodobera.