Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Kosa,

niekedy mozes zachranit vela zivotov tak, ze nikomu nic neporadis. Obyvlast to plati pre niektorych prispievatelov. Ale nerad bz som to tu opakoval.

radca

Kosa, tak vidis,ze si telo dokaze vyrobit nejake atb, aj dneska. Som rad, ze si si svoju teoriu o tom, ze nemoze vyvratil uplne sam bez cudzej pomoci aj ked nie celkom spravne.
Je vidiet, ze si obetou televiznej reklamy.

kosa

takym prikladom rakoviny su cigani:

ako ich vyrjesit: ZASTAVIT CELOPLOSNE PRIDAVKY NA NOVONARODENE DETI. TO BY JEDNOZNACNE PRISPELO K REDUKCIJI RODENJA NJELEN CIGANSKYCH DETI ALE AJ DETI DALSICH PARAZITOV (rozumej moslimov- tito zneuzivaju system v zapadnej europe).

samozrejme,ze okrem tisicovych parazitov su tu aj milionovi(vovlade) ktori timy ciganmi odputavaju pozornost od SKUTOCNEHO kradnutja ( rakovinovanja).
tam sa kradnu milijony a milijony.dene.

kosa

po - radca ( znamena to ze ten dotycny ktory njeco vedel ale radit neradi, radi, ked uz to co vedel neni je nezname).

kosa

kedze KORYTNIKOM ide o koryto tak vyuzivaju rozne sposoby ako nas dezinformovat.
aj moja mama takto vjac ako 30 rokov bola dez - informovana, spravali sa knej slusne ( ako sa mate pani Slotova, tak my vam pomozeme, nebojte sa).
nakonjec z toho vyslo ze cim menej kontaktu z lekarmi mala pred smrtov tym vjac kvality zivota mala.

nas pravopis poukazuje na to ze vela veca sa da zmenit VELMI LAHKO.
len treba chcjet.

meso, avto,...atd atd.
len treba nas samu seba.

kosa

PROBIOTIKA,

je to nazov produktov,predavanych v celom civilizovanom svete.

ako ludsky organizmus funguje tak vedja x roznych Hopkinsovych skolach mediciny atd atd, nemalo ( nehovorim ze vsetko).
preto pre nevedjacich je zaskocenim, ked njekto povje ze si telo tvori ATB LIKE SUBSTANCES. ale je to fakt.

radca

Kosa,

vidis, ked si nieco precitas dopredu, tak vies napisat aj vec, ktora ma zmysel. Napisala si to takmer spravne. aj ked to do tejto temy nepatri. Keby si sa naucila pisat, tak by ta tu postupom casu mohol brat niekto aj vazne.

kosa

PREKRUCANJE POVEDANEHO, je asi ekstra seminar na toto na nasich lekarskych fakultach?..., nakolko povedane prekrucaju kde sa len da.

kosa

radca ( aj pijonjerka),
za 50 rokov totality zomrelo nemalo ludi na rakovinu nje preto ze sa rakovina neda vyljecit, ale preto lebo tymto nevedjacim zodpovedni(lekari a ministerstvo nezdravja-podobne ako ministerstvo vojny nakolko ministerstvo obrany nas nikdy neobranilo) KLAMALI.
a mozes si citat PRISPEVKY CESNYCH ludi ( ktori na rozdjel od njekoho NEKLAMU)o tom, ako SLOBODA SLOVA ( ktoru tunak propaguju RNG, Damian, robbie56, timkosa a ini)im pomaha PO ROKOCH vidjet INY UHOL POHLADU-ten realnejsi.

kosa

radca,

v skolach byvalej CS ucili ze hlavne cast strebavanja nastava v tenkom creve, HOWEVER, ista cast strebavanja roznych latok sa zacina v ustach, njeco ide cez kozu( o tom tu RNG njeraz pisal), a cast latok sa vstrebava UZ v zaludku ( a NARUSENY proces vstrebavanja istych latok sposobuje castu poruchu a zmenu, z jednym velmi rozsirenym symptomom ( mas za domacu ulohu zistit co to je).