Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

kirko,

kde a kedy som hovoril za vsetkych? Pises sem nezmysly. To uz radsej nepis nic, ako toto. Mne len vadi, ked niekto kvoli zlej rade zomrie, alebo by mohol zomriet. Tebe, ani niekomu inemu to asi nevadi, ale mne to vadi. Kazdy kto sem pise nejake rady mozno uz mnohym pomohol a ani nevie ako. A mozno aj mnohym uskodil a ani nevie ako. A o to tu prave ide.

kirko

radca
ako povedala diadeta,keď si traumatizovaný z príspevkov ostatných,tak si nájdi iné fórum,kde môžeš písať a možno sa nájde aj pár ovečiek, ktoré ti to budú žrať aj s navijákom.Ako si sám povedal, môžeš slobodne navštevovať a čítať stránky,tak to právo neber RNG-mu lebo sa tu usiluješ tuším práve o to.Ty si začal s vyháňaním ľudí z tohto fóra čo nie je fér voči nikomu,nie to ešte voči jednotlivcovi.Vyžeň nás všetkých ,veď čo ,a prispievaj si do fóra sám.

kirko

radca!!!
Daj si konečne pohov.Dobre budem hovoriť za seba. ,,Ja chcem aby sem prispieval RNG,, spokojný? Ale tuším nikto okrem teba nemá voči RNG výhrady LEN TY a počkaj tuším opäť len TY tak čo tu tiež hovoríš za všetkých. A neútoč láskavo na všetkých ktorí berú rady RNG vážne, mnohým už pomohol a ani o tom nevie.
radca, jedna dobrá rada nad zlato: Drž sa radšej v ústraní TY, o.k.?

radca

diadeta,

neviem ci tomu rozumies, ale clovek moze navstevovat nejake forum aj ked sa mu vsetko na nom nemusi pacit. Hovori sa tomu sloboda slova. To, co budem citat a co nie je moja vec, ak ti to nevadi. Kirko pise o sebe v mnoznom cisle, co sa mi tiez nezda uplne normalne.

diadeta

radca, ak mas nejaky problem to tu citat, tak radsej tuto stranku nenavstevuj. vsak co sa vedome traumatizujes dla teba "hlupimi" radami?!

....a mimochodom: kirkove "my" je napr. aj to, ze aj ja chcem, aby RNG prispieval aj nadalej

radca

RNG si moze prispievat, kde chce a moze sa hrat aj na urazeneho, ked chce. Mne len vadi, ze do tejto temy pise obcas hovadiny, podobne, ako jeho brown nose Kosa, co sa sem vobec nehodi. Precitat si na internete mnozstvo neoverenych rad a postupov, ako liecit rakovinu snad dokaze kazdy. Nie je treba, aby tu este niekto zahlacoval toto forum. Kirko, kto je to my? Neviem, ci si mnohonasobna osobnost, ale asi by bolo dobre, keby si pisal/a len za seba.

kirko

kosa
Ja viem že RNG má svoju stránku kde odpovedá na najčastejšie otázky či ochorenia.Ale aj tak to bolo moc fajn keď do tohto fóra prispieval svojimi vedomosťami a poznatkami. Je mi veľmi ľúto, že kvôli nejakému blbcovi,ktorého už nebudem menovať lebo sa opäť pomýlim sa tu už RNG nebude prezentovať. Ale aj tak ho ešte raz prosím aby sa vrátil.
Ja som si už zvykol že 85% ľudí vo svete bude vždy len kritizovačných ale naozaj vďačných je len veľmi málo ľudí.kosa,dúfam že aspoň ti ostávaš v tomto fóre. Čaute všetci.