Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

du hlupacik,

radca sa skor preventivne pripravuje na situaciju ked bude musjet priznat ze bol myleny. aj preto napisal Britaniji.

Rakovina je problem ktory vyzaduje 360 stupnovu koncentraciju.

kosa

kirko,

RNG ma temu kde kazdy ma moznost sa ho opytat na ten ktory problem.
jeho uhol pohladu je,vzhladom na rokmi nadobudnute skusenosti,vedomosti a praks, nepochybne relevantny pre vsetkych tych, ktori mu davaju relevante otazky.

Myslim, ze RNG uz davno pochopil,ze nemala cast prispjevatelov v tejto teme boli zamesnanci Rakopriemyslu, ktorych cjelom je dezinformovat a umyslene provokovat, aby sa pravda o rakovine nesirila.
pravdu o rakovine vsak vjeme, a spolu z RNG dufame ze coskoro bude tato epizodka len na zasmjatie sa, a my sa budeme venovat ljetanju a ljetanju do vesmiru.

RAKOVNICI:
V ljetanu do vesmiru JE VJAC PENAZI!!

maes

radca na slovaka pises dost mizerne.Pise sa pana Hudeca a nie Hudca. Pise sa v tej Britanii a nie Britaniji. Presne ako kosa. Ja sa ani necudujem ze kritizujes RNG, ved ty asi po slovensky pisanym prispevkom nerozumies. A RNG po slovensky vie chlapce pisat perfektne, na to ze roky zije v USA.

radca

kosa,

ja sa za to,ze som slovak vobec nehanbim, na rozdiel od niekoho, kto vie len kritizovat a liest do zadku pana Hudca. Sloboda nazorov sa nevyjadruje tak, ze so vsetkymi suhlasis, ale tak, ze povies voj nazor. To ta asi v tom Britanijovi neucili, co?

radca

acoto,

k tomu salinomicinu sa je tazko vyjadrovat. Mnoho liekov , alebo vacsina sa objavi tak, ze sa otestuju aj nahodne vybrane latky a ak maju nejaky vplyv, tak sa vedci snazia nejak vysvetlit, ako vlastne funguju. To, ako vacsina liekov naozaj funguje sa vie len priblizne a to aj u uplne bezne pouzivanych, ako su napriklad atb. Co sa tyka tych vlastnosti antibiotika, tak to je na tom asi dost zaujimave. Rakovinove bunky sa do urcitej miery z niektorych pohladov chovaju ako jednoduche bakterie, ak by sa to dalo tak nazvat, ale ako to presne posobi, to asi nevedia ani jeho objavitelia. Vie sa len, ze to funguje.