Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

maria, produktuy podobne ako OXYMAX obehli USA pred rokmi pozujuc ako Vitamin O.
V tych par kvapkach je velmi malicko kyslika. Ak je to peroxid, tak by to tam mali napisat. Ak nie tak velmi pochybujem o akomkolvek ucinku. Vobec prostriedky, kde obsah nie je presne napisany, len hmlisto naznaceny nepouzivam. Dovod na zastieranie tam zrejme nejaky musi byt.
Peroxid vodika je lacny a silny zdroj atomarneho kyslika a pouziva sa pri liecbe aj zvnutra, co vsak medicka komunita az na vynimky nechce vidiet.
Pouzitie peroxidu, vnutorne, najdes popisane aj v tomto fore, uviedol ho damian. Najdes ho aj napr v jeho stranke a www.cancercure.org

alicia

takže MMS môže byž ďalšou alternatívou na liečenie rakoviny. No bodaj by. Ciest je veľa, ale nájsť tu pravú a účinnú liečbu pre chorého z touto diagnózou v pokročilom štádiu je problém. U mňa neobstoja také tvrdenia keď tu niekto napíše že dáva v pokročilom štádiu s metastázami chorému všetky možné protirakovinové doplnky čo pozná a pýta si poradiť ďalšie. Aj alternatívna liečba musí mať nejaký systém a nie cpať do chorého žalúdka s rakovinou doplnky dve na tri, akurát sa z toho môže s prepáčením chorý povracať. Skôr si ale myslím že tie doplnky treba užívať preventívne a nie o päť minút dvanásť.

kosa

radca,

dene davky odporucane tebov?.....

dene davky odporucene nasim timom su x-krat vetsje ako davky odporucane tzv. odbornikmi.

radca

kosa,

neviem o com hovoris ty, ale ja pisem o doporucenych dennych davkach-RDA vitaminov. Daj si ty len rucnik na hlavu a bombardaky a chod kecat s babkami pred dom, radsej.

alicia

kirko, majkab má s tým nejaké skúsenosti, písala o tom v príspevku včera o 13:14. Lieči tým aj otca, podeľte sa so svojimi skúsenosťami.Ja by som tiež chcela o tom vedieť viac, píšte.

gynza

BETAIN mama sa ma po operacii dobre ca kame na laboratorne vysletky.Uz je doma a ruka sa jej pekne hybe.Psichycki je na tom horsie ma velky strach vsak pred par mesiacmi sme stratili moju dceru.

gynza

Alicia pryznaky ako tekutina v bruchu .pozreli do brucha s kamerou nasli metastzy vodu odsaly za 4 dni bola naspät.

kosa

najhorsim radcom je tzv vola bozja.
pretoze ked sa deje vola bozja, tak sa deje velke h..no, a vysledok je jasny.

ked sa vola bozja NEDEJE tak veci napreduju a menja sa k LEPSJEMU.