Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

majkab zdá sa že stav tvojho otca je už urgentný. Názory a riešenia si mala hľadať predtým než schudol tých 15 kg.teraz sa už musíš rozjodnúť sama, čo ďalej. RNG a damian tu toho povypisovali dosť, stačilo si zalistovať dozadu.
gynza a aké príznaky u otca tu majkab presne opisovala, akosi som ich prehliadla.

gynza

MAJKAB citam o tvojom otcovy a jeho diagnoze presne same priznaky ako u mojej 30 rocnej dcery.Nemala vobec ziadne priznaky le slabu bolest bruchu. bohuzial nebolo pomoci islo to velmi rychlo behom mesiaca bola mrtva.

majkab

alicia
to je trosku zlozitejsie. Moj rozum vystudoval ekonomiu, a oblasti rakoviny/alternativa som sa zacala venovat asi len pred mesiacom kvoli otcovi. Takze moje vedomosti v tejto oblasti su fakt slabe, preto som chcela pocut nazory ludi, ktorí sa týmto zaoberaju dlhsie, odbornejsie a maju s tym nejake skusenosti. Neviem co je na tom zle ked chcem vediet nazory inych ci je vhodne alternativu kombinovat s chemo alebo nie. na toto nemam znalosti ziadne. Viem napr. ze pri Buldwig protokole neprichadza chemo do uvahy ani rozne lieky pri nom nie su dovolene. Preto som touto altenativou nesla. Zvazovala som pridat oxygenoterapiu az kym som sa nedostala k pripadu ze pani si pri jej uzivani zvacsina nador velkosti orechu na velkost mensieho grepu. Ja sama som napr. zacala uzivat MMS skor ako som to dala ocinovi. (aktualne som na 8 kvapkach). Takze nechapem co je na tom zle ked chcem pocut aj nazory ci skusenosti inych ci je vhodne alternivnu skombinovat s chemo.

alicia

Nuž to si musíš majkab rozhodnúť len ty sama s otcom. Prečo zrazu chceš dávať hlasovať, veď máš svoj rozum, nie? Sama si mu nasadila liečbu.

majkab

dakujem za opytanie, ocino je stale v nemocnici kvoli tej vode co mu odsavaju z busnej oblasti. Hovorila som s chirurgom, ten mi povedal ze mu vyzivu davat nebude, lebo ze s tym by len vyzivoval aj rakovinove bunky (ale hlavne ze denna strava v nemocnici pozostava z bieleho peciva, knedli, masa, mlieka...) Dalej povedal, ze by chcel zacat s chemoterapiou a ked som sa ho spytala ci to otec vobec zvladne ked je taky slabucky, tak mi na to povedal, ze mu neda taku velmi silnu. Ked som hovorila s otcom ze co si mysli o chemo tak sa ma spytal ze nevie, ze co ma robit nech mu poviem. Neviem ci nechat otca sa rozhodnut sameho, v tom pripade tusim bude s chemo suhlatit, lebo v nej vidi nadej. Alebo mu mam povedat nech s nou vobec nesuhlasi. Co by ste radili vy, odbornici co ste tu, davam hlasovat. Dakujem za vsetky nazory vopred.

kosa

radca,
ale aby som ti dala zapravdu aj z tej druhej realitnej stranky:
poznam tunak v Londyne jednu pani ktora uz ma viac ako 102 rokov 102 rokov plus zopar tyzdnov).
ta si cely zivot uzivala bez nejakych velkych davok vitaminov cic.
teda genetika hra velmi dolezitu ulohu.

kosa

radca,
tvoja pravda ci moja nepravda by sa mali dokazat eksperimentom, a to tak ze by sotvorili dve skupiny ludi, v rovnakom veku a v rovnakom zdravi, jedna skupina by dostavala spravnu vyzivu, a druha by dostavala spravnu vyzivu plus relevantne mnozstvo vitaminu ( tu nemame na mysli 50 ci 60 mg, ale povecme gram ci dva vitaminu C a pod.)
inac taketo eksperimenty su uz davno zdokumentovane nielen univerzitami ako Harvard, Stanford, Yale,Oxford,Cambridge a pod, ale aj stovkami mensich univerzit a odbornych pracovist,v Nemecku( hlavne), Belgiji, Franciji, Finsku,Svicarech,Australiji,Indiji.
A podla tvojej logiky:
koho pravdu ci nepravdu ( podla teba) si myslis ze tito odbornici potvrdzuju?...

betain

majkab,tak co robili dnes tvojmu ocinovi?Ved sa spytaj doktorov,oni musia informovat rodinu co a ako dalej.A v nemocnici kto mu podava tie rozne doplnky,co si pisala,ved tie sa musia jest pravidelne aby splnili svoj ucel.

radca

Ako tu uz niekto pisal, Kosu treba brat s rezervou. Je logicke, ze ked nasim predkom stacili po miliony rokov len vitaminy z jedla, tak ani dneska to nebude inak. Rozdiel je mozno iba v tom, ze nasi predkovia nemleli bielu muku a neprali cukrovu repu.