Ordinácia gynekológa Dr. Jána Adama – Nová nemocnica v Košiciach

Príspevok v téme: Ordinácia gynekológa Dr. Jána Adama – Nová nemocnica v Košiciach
Žena

Čo sa mi stalo v ordinácii gynekológa Dr. Jána Adama – Nová nemocnica v Košiciach. Jeho zdravotná sestra Jana Adamová sústavne klame a vymýšľa si, že lekár nie je prítomný, že je na konferencii a pod. Prídete na druhý deň ráno a lekár ordinuje! Snaží sa všetko riadiť. Povedala, že ona je jeho manažérka a manželka. Prišla som s kartou, aby ma zaradila do evidencie. Povedala, že lekár ma nevezme, pričom lekár mi povedal, že ma vezme do svojej zdravotnej starostlivosti. Nechcela mi kartu vziať. Bola rozčúlená, že ona musí riešiť nejaké hematologické problémy s nejakou docentkou a ako veľa ona má práce. Pritom tam nikto nebol. Vôbec ju nezaujímal pacient. Po 2 týždňoch som sa konečne dostala na vyšetrenie k lekárovi. Potrebovala som odniesť odobratý materiál do laboratória, aby boli výsledky čo najskôr hotové, mala som skutočne veľké problémy. Nato povedala lekárovi aj mne, že to posiela do Prešova. Zistila som si, že materiál poslala do laboratória na Rastislavovu v Košiciach. O týždeň mi volala, že mi lekár odkazuje, že výsledok je negatívny a pritom nález bol pozitívny. Odstrihla mi výsledok aj s podpisom z laboratória a napísala, že je negatívny! Všimla som si to v karte. Ako si to môže dovoliť? Asi si je celkom istá, že je nepostihnuteľná, že jej nikto nato nepríde a lekár ju bude naďalej kryť. Výsledok som priniesla z laboratória a odovzdala som ho lekárovi. Lekár o ničom nevedel, nič mi neodkázal, bol prekvapený, ale nič neurobil, zakrýva jej hrubé porušovanie profesionality a disciplíny. Ohrozila mi zdravie. Snažila sa mi nahovoriť, že za každé vyšetrenie budem platiť a že výtery robia iba 1x ročne cez poisťovňu. Dosiahla to, že ma z ambulancie Dr. Adama vyštvala. Odišla som, zakaždým ma ohrozovala! Keď prídete do ambulancie, je nekonečne milá, akoby sa nič nebolo stalo. V neprítomnosti lekára má byť sestrička vždy prítomná, ona v ambulancii nikde nie je. Často býva ambulancia zatvorená bez oznamu na dverách, prečo je zatvorená, kto lekára zastupuje, kedy bude lekár ordinovať.

Abi

Konecne viem ze mame na mysli rovnakeho lekara. Ja nanho hladam cislo no podla popisu sestricky som si 100℅ ista, ze som ho nasla. Btw. manzelka nemanzelka.. Tu zakomlexovanu sibnutu kozu mal uz davno vyhodit...