Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampón a sprchovy gél

JaVejvoda

Lenke dávam zapravdu! Aj ja používam sprchovacie gély od Radoxu a najradšej mám teda Milk&Berrie. Je veľmi príjemný na dotyk a pekne vonia. Okrem toho nevysušuje pokožku. A ešte radšej mám pohodu, keď sa naložím do vane a urobím si horúcu kúpeľ s penou Radox Muscle therapy, to ma vždy osvieži. Alebo len soľ do kúpeľa. Je super, že majú ponúkajú všetky tieto možnosti, urobím si doma také malé kúpele a nemusím ani do wellnessu a ešte ma to toľko nestojí :-) no a na vlasy, ak chceš i kvalitnú regenaráciu, tak odporučam skor profesionálnu vlasovu kozmetiku, napriklad Matrixu :-) ale to uz je trosku vyraznejsia investicia:-)

LenkaV

Tak ja som si v poslednej dobe obľúbila Radox gély. Voňajú hrozne dobre. Ja používam Milk & Vitamin, alebo taký fialový s levanduľou. Neodolala som dokonca ani pánskemu Dragon Eye, ktorý som kúpila priateľovi ;)

M 25

?? :DD

dôvod tvojej otázky je aký? to si nevieš nájsť pre teba vhodný šampon ani sprcháč?? však ich máš tolko . tu ti sto ludí napíše sto produktov a máš smolu :D

ja konkrétne šampon Pantene a sprcháč palmolive, či artistry :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šampón a sprchovy gél - Fórum - ZDRAVIE.sk