Cola light, detska vyziva a sushi pri chudnuti

tomash92

este jednu vec som zistil... Podla prieskumov viac ludi priberie po par rokov z coly light. Problem je v nasom mozgu ktory ocakava sladke a potom aj sladke chceme a po cole light je vyse 80 percent ludi viac hladnych a chcu viac neico sladke. Osobne mam teraz dietu a ked chcem nieco sladke tak si dam pohar dzusu popripade obycajny kukuricu v konzerve- vo vlastnom naleve bez soli. Je to lepsie zdravsie,2g v jednej plechovke, okolo 65 kalorii, a ma to sladku chut :D

olivienka

Ovecka :DD
s tou chuťou na sladké sa mi marí, že som kedysi čítala niečo ako že tá sladká chuť na chuťových pohárikoch spôsobí, že telo očakáva, že dostane cukor (tj. reálnu energiu, nie 4 kJ v pol litri), a keď sa tak nestane, tak si vypýta. neoverovala som si to a už by som na to aj zabudla, ale keď to xxy spomenula, tak sa mi to vynorilo

0vecka

2 xxy smejes sa vlastnej hluposti...

2 olivienka kaloricke tabulky su logicky argument a to tu pritomnych diskuterov vobec nezaujma... preco si myslis ze konzumacia umeleho sladidla zvysuje chut na sladke? mam kolegu ktory chudne a pije colu light ked ma chut na sladke...

olivienka

inak, tak či tak, ak jej aj zvýši chuť na sladké, tak nepriberie z tej coly, ale kvôli tomu, čo zje kvôli tej chuti na sladké :D to je ako keď niekto tvrdí, že sa priberá z kávy, pritom je problém v tom, že si do toho nakydá cukru a šľahačky, že v tom stojí lyžička
www.kaloricketabulky.cz

0vecka

2 xxy ty si vygoogli ze sa z nej nepribera... akoze uplne korektne tu diskutujes...

2 tomash92 ja nic z toho nepopieram... len hovorim ze z koly light sa nepribera... jasne ze je lepsia cista voda.. :) a uz len to ze cierna voda asi zdrava nebude ale laduju sa nou aj anorekticky...

sedmokraska

odhliadnuc od toho ci je to zdrave ci nie (vsetci vieme ze je cola nezdrava) ale chudne sa z nej.. aj anorekticky ju vkuse piju a nepriiberu ani deka, proste nema to ziadne kalorie