Zamilovala som sa do svojho psychológa

Príspevok v téme: Zamilovala som sa do svojho psychológa
HLiR

Ahoj,
v podstate neočakávam žiadnu radu. Len som to potrebovala dostať zo seba von. Spoznala som ho náhodne na jednej akcii, mali sme konzultáciu, odvtedy sme sa nevideli asi mesiac aj pol, ale stále som na neho myslela, že kiežby som ho znovu stretla. O pár dní som ho naozaj stretla znovu na jednej akcii, potom mesiac nič a vyhľadala som ho.
Musím sa dosť zdržiavať, aby som mu nenadbiehala ako taká krava, a on sa snaží zachovať si svoju profesionálnu úroveň, čo vo mne vzbudzuje ešte väčší záujem.
Začíname od bud. týždňa terapiu, nemám vážny problém, skôr som jeho pomoc vyhľadala z dôvodu, aby som ho mohla vidieť, a tak ďalej :-)
Sníva sa mi o ňom a dúfam, že je slobodný :-D

chuch

už tu bola raz podobná téma, to bolo ešte uletenejšie:

www.zdravie.sk

podľa mňa nemáš šancu, psychológovia sú na to zvyknutí a sú voči tomu imúnny.

Cestovatel30

Nemusis, ved spytaj sa hned a ked povie ze nie tak mozes ist o dom dalej. Naco zbytocne stracat polroka alebo rok. Nebudes tu vecne a starnes, podla mna nemas na take veci uz cas, nic proti ale toto vyckavanie je snad tak do puberty.

HLiR

Príde mi to prvoplánové. Radšej počkám, ako sa rozvinie terapia, a možno mi dá signál, kedy si budem istá, že ho aj ja priťahujem. Veď neviem o ňom skoro nič. Musím počkať.

HLiR

Ale ja ani neviem, či má záujem. Neviem vlastne vôbec nič. A vlastne ani neviem, čo by som mu povedala.... Naše rozhovory boli vždy len terapeutické... Príde mi to riskantné.

Cestovatel30

To uz je lepsie teda pokial su tvoje ocakavanie v tejto rovine.
Ak ti vsak ide aj o nieco viac tak by to chcelo lepsi plan.