Zamilovala som sa do svojho psychológa

Príspevok v téme: Zamilovala som sa do svojho psychológa
HLiR

Ahoj,
v podstate neočakávam žiadnu radu. Len som to potrebovala dostať zo seba von. Spoznala som ho náhodne na jednej akcii, mali sme konzultáciu, odvtedy sme sa nevideli asi mesiac aj pol, ale stále som na neho myslela, že kiežby som ho znovu stretla. O pár dní som ho naozaj stretla znovu na jednej akcii, potom mesiac nič a vyhľadala som ho.
Musím sa dosť zdržiavať, aby som mu nenadbiehala ako taká krava, a on sa snaží zachovať si svoju profesionálnu úroveň, čo vo mne vzbudzuje ešte väčší záujem.
Začíname od bud. týždňa terapiu, nemám vážny problém, skôr som jeho pomoc vyhľadala z dôvodu, aby som ho mohla vidieť, a tak ďalej :-)
Sníva sa mi o ňom a dúfam, že je slobodný :-D

HLiR

Má súkromnú prax. A sú veci, ktoré chcem prebrať a skonzultovať. Samozrejme, že sú tam, očividne, vzájomné sympatie a bola by som veľmi rada, ak by som aj pomocou týchto sedení zistila o ňom viac. Naše rozhovory sú otvorené, dôverné...Je veľmi šikovný. Nikdy som nenaznačila seriózne, že sa mi páči, skôr som obrátila všetko na srandu. Keď sedenia splnia svoj účel, uvidíme, čo z toho vyplynie

.weird

chapem to prosim ta spravne?

- vy ste sa stretli nahodou na nejakej akcii, prehodili par slov, mozno tam boli citit nejake (vzajomne?) sympatie... az by sa to ziadalo oznacit ako "bezna situacia" medzi zenou a muzom

ale nie tak rychlo! pre slecnu je to takto nedostatone vzrusujuce :DD

- takze nasledna logicka! vec co si urobila, kedze on je povolanim psycholog...je ze si sa k nemu zahlasila do terapie :D

ou-maj-god! :D