Stafylokokus aureus

RNG

ayurvedsky majster, citricidal ho bez problemu zlikviduje aj jeho antibioticky odolnu formu(MRSA)
Inac na ine formy stafilokoka zlateho telesna obrana staci bez problemov a aj prakticky vsetky antibiotika su ucinne.
Jedna sa totiz o beznu povrchovu bakteriu, ktora sa vyskytuje skoro vsade a problem robi, len ked sa dostane dovnutra tela.

ayurvedsky maser

Na stafylokoka vam ziadne prirodne preparaty a ani antibiotika ucinne nezaberu v tom zmysle aby ho dokazali zlikvidovat. Mam hodne pacientov s tymto problemom a aj lekarov, ktory sa na mna obracaju o pomoc v diagnostike a naslednej liecbe stafylokoka. Pomocou technologii. ktore pouzivam sa to da likvidovat velmi ucinne aj ked to nie je na jedno sedenie.
Blizsie info dam osobne po kontakte: mpravda@zoznam.sk

RNG

Kedze povodne tabulky ucinnosti zmizli zahadne z internetu(iste niekomu velmi zavadzali) na stastie som si ich stiahol a tu ich najdete:
-odkaz odstránený-

martin13

Ahoj,uz viac rokou mam problemy zo mierne zvysenou teplotou nas 37°C pri zatazi, aj miernej cinnosti,pri zapale mandi,mi robili vytetr ktory opakovaly a raz tam bol streptokok beta hemol na jeden krizik potom nebolo nic a treti krat zasastafilokokus aureus zasa iba na jeden krizik.Ale mandle su stale mierne zapalene ale bez bolesti.
Ake dalsie vysetrnie by som mal poziadat, aby som zistil z coho mam teploty ktore najviac citim pri pohybe a cinnosti,klby,svaly a celkovej unave. Dakujem.

RNG

Spravna dieta potrebuje aj cukry aj skroby aj maso aj zeleninu a ovocie.
Vsetko s mierou. Rafinovany cukor-sladkosti, su neprirodzene veci. V prirode je velmi malo cukru, ovocie a zelenina su slabo sladke, len par dni-celkom zrele su niektore sladsie. Ale nie tak ako cukriky alebo zakusky a podobne.Tam konzumujeme ten prebytocny cukor.

RNG

Zelenina a ovocie su dobre pre kazdeho, cukru(a skrobov) mame v nasej diete skodlivo vela.
To sa tyka kazdeho, nie len teba wejika

RNG

Ja som radil maximum doplnkov lebo zo skusenosti viem, ze ludia zoberu ovela menej, alebo aj nic.
A precistit si telo doplnkami potravin nijak nezaskodi, aj ked nie su ziadne symptomy, toboz ked ma niekto problemy a nalezy.