Stafylokokus aureus

wejika

CYSTA vraj zmizne casom a osteom nieje isty zajtra posledna cigareta dakujem vam obydvom za velmi cenne rady dakujem velmi pekne majte sa dobru noc

andie

stafylokoky a streptokoky su sucastou tvojho nosa i ust, alergiu ma takmer kazdy treti clovek. tu cystu si pod okom neviem predstavit a osteom, hm, mozno preto mas casto upchaty nos, ale nastastie je nezhubny. fajcit by si mala prestat vo vlastnom zaujme;)

wejika

PRE BOHANESTRSTE MA.JA SA CISTIM CELKOM V POHODE MYSLITE SI ZE S CIGARETAMI KONIEC?AKURAT NIEKEDY NEVLADZEM Z DYCHOM VYKASLIAVAm hlien nist viac a mam zapchaty nos

RNG

Pridavam do zoznamu graviolu(caj zo 6 gramov denne(antimikrobialny, protirakovinny) plus
beta glukany 1 gram denne plus
selen 400 mcg denne
a jod.
To zacina byt vazne.

wejika

za vazne by som skor povedala, ze ta neiformoval lekar alebo rodicia..< nechapem vraj v nose.cystu mam pod lavym okom mam strepokoka stafylokoka alergiu.vazne sa pytam je to podka vas vazne mam len 14 ropkov pre boha a osteom nieje este isty idem na testy

andie

osteom je benigny (nezhubny) nador kosti reps. kostneho tkaniva. kde ho prosim ta mas? za vazne by som skor povedala, ze ta neiformoval lekar alebo rodicia..

RNG

weika, pozri spat na moj prispevok okolo GSE/citricidal
Okrem neho je plno dalsich antimikrobialnych
extrakt z olivovych listov(3x1 gram)
oreganovy olej(3x300 mg) atd.
Kedze su vsetky z kategorie doplnky potravin, v odporucenej davke nemaju vzajomne ziadne kontraindikacie a daju sa kombinovat pre zvysenie ucinku.

Na cysty a jod pozrite na predosle clanky

wejika

spytam sa thak neviete co je to osteom?
a je to zop mnou vazne ked mam cystu alergiu na stromy pel antibiotika mam zlateho stafylokoka streptokoka a mam osteom je to velmy vazne dakujem dpiste rychle

andie

okay, fajcenie moze byt skodlive. a to z toho hladiska, ze horuci vzduch, ktory vdychujes ti moze poskodit sliznicu a tym ulahcit prienik stafylokoka. ak si alergicka na vacsinu antibiotik, tak bud treba skusat testy na alergiu na dalsie antibiotika(ATB) a potom skusat citlivost alebo jednoducho posluchni rng alebo sa daj na homeopatiu..tvoj lekar ti predsa nemohol odporucat ATB, ked vie, ze si na ne alergicka..